ولادت امام حسن عسکری (ع)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عباسی:

جهاد دانشگاهی دستخوش آسیب های جدی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: فضای دانشگاه ها و جهاد دانشگاهی گاهی دستخوش آسیب های جدی است. این آسیب ها در موسسات علمی ما نیز وجود دارد.
یکشنبه 6 اسفند 1396 ساعت 08:45
جهاد دانشگاهی دستخوش آسیب های جدی است کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی گفت: فضای دانشگاه ها و جهاد دانشگاهی گاهی دستخوش آسیب های جدی است. این آسیب ها در موسسات علمی ما نیز وجود دارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801105634892941.jpg جهاد,دانشگاهی,دستخوش,آسیب,های,جدی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسدلله عباسی عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با برنامه ی  "فردای روشن" رادیو گفتگو درباره ی تحلیل عملکرد علمی جهاد دانشگاهی تصریح کرد: جها دانشگاهی افت نکرده است،اما انتظارات ما از آن بیشتر از این بوده و نتوانسته است خودش را نشان دهد. جهاد دانشگاهی ماموریتش بیشتر از این است که در حالت سکون و توقف قرار گیرد یا به حالت عادی مسیری را طی کند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی افزود: فضای دانشگاه ها و جهاد دانشگاهی گاهی دستخوش آسیب های جدی است. این آسیب ها در موسسات علمی ما نیز وجود دارد.

نماینده رودسر در مجلس ادامه داد: مجلس شورای اسلامی قرار بود سهم پژوهش را در قانون برنامه ی پنجم تا ۲/۵ درصد برساند اما متاسفانه هنوز نتوانسته ایم آن را به یک درصد برسانیم. این یعنی فقط جهاد دانشگاهی نیست. در بیشتر موسسات تحقیقاتی و پژوهشی همین مشکل وجود دارد.

عضو هیئت رئیسه مجلس شورای اسلامی اظهار کرد: در بخش جهاد دانشگاهی باید برای ما مشخص شود که چه میزان عملکرد داشته اند و آیا از ظرفیت ها و توانایی های خود استفاده کرده اند یا خیر. ما در کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی تلاش می کنیم تا کسانی که در جهاد دانشگاهی کار می کنند را دعوت کنیم تا عملکرد و وظایفشان را برای ما گزارش کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط