هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
صباغیان:

توسعه کشور تنها با رشد بخش خصوصی ممکن است

سرویس استان ها
نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم حمایت جدی از بخش خصوصی گفت: باید بدنه دولت کوچک شود چون امکان رشد و توسعه کشور تنها با رشد بخش خصوصی امکان پذیر است.
شنبه 5 اسفند 1396 ساعت 22:03
توسعه کشور تنها با رشد بخش خصوصی ممکن است نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، با تأکید بر لزوم حمایت جدی از بخش خصوصی گفت: باید بدنه دولت کوچک شود چون امکان رشد و توسعه کشور تنها با رشد بخش خصوصی امکان پذیر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100842583113.jpg توسعه,کشور,تنها,با,رشد,بخش,خصوصی,ممکن,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدرضا صباغیان در بیست و دومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان یزد گفت: تعداد بالای کارمندان در دستگاههای کشور بیانگر بزرگ بودن بدنه دولت است در حالی که خروج از باتلاق موجود تنها با حمایت جدی از بخش خصوصی و واگذاری فعالیت ها به این بخش ممکن است.

نماینده ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم و مهریز در مجلس شورای اسلامی، افزود: در سال، 280 هزار میلیارد تومان درآمد در بودجه پیش بینی شده و معادل آن به همین میزان ، هزینه دولت است و این موضوع به معنای آن است که دولت با فروش اوراق مشارکت و سایر اوراق همانند یک ورشکسته، با دادن چک در حال تسویه بدهی های خود است.

نماینده پنج شهرستان استان در مجلس تصریح کرد: بنابر این باید با واگذاری و کاهش تصدیگری های دولت و کاهش هزینه ها در مسیر رشد و توسعه کشورگام برداریم.

صباغیان یکی از عمده ترین مشکلات استان را عدم ارتباط مدیران با نمایندگان مجلس و منعکس نکردن مشکلات دانست و ادامه داد: در 2 سال گذشته تعداد ایده ها و طرحهای دستگاهها برای بررسی در مجلس حتی به پنج مورد هم نمی رسد و این امر بیانگر این ارتباط ضعیف است.

وی حل مشکلات صنایع پاییندستی پتروشیمی را آسان دانست و گفت: نمایندگان استان در مجلس می توانند با دعوت وزرای مرتبط ، مشکلات این بخش را بررسی و حل کنند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، در عین حال اظهار کرد: نباید نمایندگان مجلس را درگیر مسائل جزئی و اجرایی غیرمرتبط با وظایف کاری آنها کرد که گر چنین اتفاقی بیفتد مجلس و نمایندگان به عنوان رأس نظام از وظیفه قانونگذاری دور خواهند شد.

به گزارش ایرنا، بیست و دومین جلسه شورای گفت و گوی دولت و بخش خصوصی استان یزد با موضوع مسائل زیرساختی و مشکلات صنایع پالایشی و هیدروکربنی منطقه ویژه اقتصادی استان یزد با حضور استاندار، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار و مدیران اقتصادی دولتی و بخش خصوصی، رئیس کل دادگستری استان و دادستان یزد در اتاق بازرگانی برگزار شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000