هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت‌پیشه:

اعاده اموال نامشروع مسئولان عمل می‌خواهد

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که تاکنون ۱۶۰ نماینده طرح "اعاده اموال نامشروع" را امضا کرده‌اند، گفت: اعاده اموال نامشروع مسئولان عمل می‌خواهد، چنانچه عملی شکل نگرفته و رقمی به خزانه بازنگردد، اعتماد مردم جلب نمی‌شود.
سه‌شنبه 15 اسفند 1396 ساعت 14:52
اعاده اموال نامشروع مسئولان عمل می‌خواهد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با بیان این‌که تاکنون ۱۶۰ نماینده طرح "اعاده اموال نامشروع" را امضا کرده‌اند، گفت: اعاده اموال نامشروع مسئولان عمل می‌خواهد، چنانچه عملی شکل نگرفته و رقمی به خزانه بازنگردد، اعتماد مردم جلب نمی‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201604109885715790.jpg اعاده,اموال,نامشروع,مسئولان,عمل,می‌خواهد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ حشمت‌الله فلاحت‌پیشه با بیان این‌که "طرح اعاده اموال نامشروع مسئولان را امضا کرده‌ام"، اظهار کرد: این طرح یک طرح خوب است، اما با این حال نگرانیم.

وی در پاسخ به این پرسش که "نگران چه‌چیزی هستید؟"، تصریح کرد: معمولاً در کشور از این قبیل طرح‌ها و کارها زیاد مطرح می‌شود اما در نهایت عملیاتی نمی‌شود و متأسفانه اثر عکس دارد.

وی با یادآوری این‌که "پس از پیروزی انقلاب اسلامی طرح‌هایی برای مقابله با فساد مطرح شده اما در عمل شاهد بوده‌ایم که اقدام آن‌چنانی صورت نگرفته است"، تصریح کرد: تاکنون 160 نفر از نمایندگان مجلس طرح "اعاده اموال نامشروع" را امضا کرده‌اند و قطعاً با توجه به حمایتی که وجود دارد این طرح به قانون تبدیل می‌شود.

وی با اشاره به این‌که قرار است اموال نامشروع صرف ایجاد اشتغال شود که اصل کار خوب است، گفت: برای نتیجه‌بخش بودن این طرح باید همه دستگاه‌های دولتی، سیستم قضایی، دستگاه‌های بازرسی، محاسباتی و... همکاری مؤثری با یکدیگر داشته باشند.

به گزارش تسنیم؛ عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در ادامه با تأکید بر این‌که دولت باید به وظایف خود در قبال شعارها عمل کند، افزود: اعاده اموال نامشروع مسئولان عمل می‌خواهد، چنانچه عملی شکل نگرفته و رقمی به خزانه بازنگردد، اعتماد مردم جلب نمی‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000