شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کوچکی‌نژاد:

فرهنگیان سودی از صندوق ذخیره فرهنگیان دریافت نکرده‌اند/ لزوم تغییر اساسنامه صندوق

سرویس فرهنگی
رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه فرهنگیان از این صندوق سودی دریافت نکرده‌اند، گفت: ما به دنبال تغیرات اساسی در اساسنامه آن هستیم تا با شکل‌گیری هیات مدیره سالانه مجمع عمومی شکل گیرد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 13:00
فرهنگیان سودی از صندوق ذخیره فرهنگیان دریافت نکرده‌اند/ لزوم تغییر اساسنامه صندوق رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان با بیان اینکه فرهنگیان از این صندوق سودی دریافت نکرده‌اند، گفت: ما به دنبال تغیرات اساسی در اساسنامه آن هستیم تا با شکل‌گیری هیات مدیره سالانه مجمع عمومی شکل گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712104041871021.jpg فرهنگیان,سودی,از,صندوق,ذخیره,فرهنگیان,دریافت,نکرده‌اند/,لزوم,تغییر,اساسنامه,صندوق Icana

جبار کوچکی‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در واکنش به صحبت‌های مدیرعامل صندوق ذخیره فرهنگیان مبنی بر پرداخت ۱۷ درصد سود به اعضای صندوق از زمان تأسیس تاکنون، افزود: این سود به چه کسی پرداخت شده است؟ در این مورد باید از فرهنگیان پرسید که آیا واقعا سودی از این صندوق به آنها پرداخت شده است؟

 نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بین اعداد و ارقامی که مسئولان صندوق بیان می‌کنند و آنچه از تحقیق و تفحص به دست آورده تناقض وجود دارد، اظهار داشت: آمار مطرح شده کاملا اشتباه و غلط است؛ ممکن است از پول فرهنگیان برداشت شده باشد اما سودی به آنها تعلق نگرفته است.

معلمان از ثبت‌نام انتخابات هیات امنا صندوق ذخیره فرهنگیان استقبال نکردند

کوچکی‌نژاد با اشاره به ثبت‌نام معلمان برای انتخابات هیات امنای صندوق ذخیره فرهنگیان، خاطرنشان کرد: روشی که در این زمینه به کارگرفته شد عجولانه بود و به همین دلیل معلمان از آن استقبال چندانی نکردند؛ ما به دنبال تغیرات اساسی در اساسنامه صندوق هستیم تا با شکل‌گیری هیات مدیره مجمع عمومی سالانه شکل گیرد.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی ادامه داد: در این روش معلمان دچار سردرگمی شده‌اند و بیان می‌کنند باید به چه کسی رای دهیم؟ فرد شایسته کیست؟ این موضوع نشان می‌دهد فرهنگیان به درستی در این زمینه توجیه نشده‌اند بنابراین نتوانستند به نتیجه دلخواه دست یابند.

وی با اشاره به لزوم حضور فرهنگیان در هیات امنای صندوق، افزود: در صورتی که آنها در هیات امنا حضور داشته باشند می‌توانند برای سرنوشت خود تصمیم گیرند و منافع خود را در این تصمیم‌گیری‌ها لحاظ کنند؛ البته می‌توانند مدیرعامل این صندوق را فردی اقتصاددان انتخاب کنند تا بتوانند در فعالیت‌های اقتصادی عملکرد مناسبی داشته باشد.

رئیس کمیته تحقیق و تفحص از صندوق ذخیره فرهنگیان در پایان افزود: عملکرد این صندوق از سال 74 تا زمانی که تحقیق و تفحص از صندوق صورت گرفت شفاف نبوده است./

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار