هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کولیوند مطرح کرد:

اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان 9 استان کشور

سرویس سیاسی
رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: در مورد افزایش تعداد نمایندگان 9 استان کشور اختلاف نظر وجود دارد که بعد از تعطیلات نوروز این اختلافات بررسی می‌شود.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 13:53
اختلاف نظر کمیسیون شوراها در خصوص افزایش تعداد نمایندگان 9 استان کشور رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس گفت: در مورد افزایش تعداد نمایندگان 9 استان کشور اختلاف نظر وجود دارد که بعد از تعطیلات نوروز این اختلافات بررسی می‌شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201712107256361900.jpg اختلاف,نظر,کمیسیون,شوراها,در,خصوص,افزایش,تعداد,نمایندگان,9,استان,کشور Icana

محمدجواد کولیوند در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص طرح افزایش تعداد نمایندگان، اظهار داشت: طرح افزایش 40 نماینده به 290 نماینده به تعداد نمایندگان فعلی مجلس شورای اسلامی در کمیسیون شوراها تصویب شد ولی در مورد افزایش تعداد نمایندگان برخی استان‌ها، اختلاف نظرهایی وجود دارد.

رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: استان‌هایی که در زمینه افزایش تعداد نمایندگان آن‌ها اختلاف نظر داریم را کنار گذاشتیم و برای بقیه استان‌هایی که اختلاف نظری وجود ندارد، رای گیری کردیم که با رای موافق اعضای کمیسیون شوراها، تصویب شد.

وی افزود: در مورد 9 استان اختلاف نظر وجود دارد بعد از تعطیلات نوروز این اختلافات بررسی می‌شود.

کولیوند گفت: این بار امیدوار هستیم که طرح افزایش تعداد نمایندگان در صحن مجلس شورای اسلامی امیدوار هستیم، دلیل اینکه طرح افزایش تعداد نمایندگان در مجالس قبلی تصویب نمی‌شد به این دلیل بود که در آن زمان قرار بود فقط 20 نماینده به تعداد نمایندگان اضافه شود ولی اکنون 40 نماینده اضافه می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000