هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد تاکیدکرد:

توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان از راهکارهای اساسی بهبود اقتصاد گردشگری

سرویس فرهنگی
نماینده مردم تنکابن در مجلس یکی از راهکارهای اساسی برای بهبود اقتصاد گردشگری را ایجاد و توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان با نرخ مناسب دانست.
جمعه 10 فروردین 1397 ساعت 17:45
توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان از راهکارهای اساسی بهبود اقتصاد گردشگری نماینده مردم تنکابن در مجلس یکی از راهکارهای اساسی برای بهبود اقتصاد گردشگری را ایجاد و توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان با نرخ مناسب دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg توسعه,بازارچه‌های,منطقه‌ای,صنایع,دستی,برای,فروش,تولیدات,هنرمندان,از,راهکارهای,اساسی,بهبود,اقتصاد,گردشگری Icana

شمس الله شریعت نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره توسعه صنعت گردشگری مازندران، گفت: توسعه زیرساخت‌های جنگلی در حوزه گردشگری از عواملی است که باید در اولویت قرار بگیرد زیرا جنگل به نوبه خود وحشی است و این در حالی است که برای  بهره‌برداری بهینه از ظرفیت‌های جنگل‌های مازندران می‌بایست این مناطق به تجهیزات مدرن گردشگری مجهز شوند.  

نماینده مردم تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برنامه‌ریزی بهینه برای ساماندهی و توسعه سیستم‌های بهداشتی و زباله‌سوزی از عوامل جداناپذیر برای بهبود توسعه صنعت گردشگری و حفظ منابع طبیعی است بنابراین باید در این راستا تمهیدات مناسبی اتخاذ شود.

وی ادامه داد: یکی از راهکارهای اساسی برای بهبود اقتصاد گردشگری توجه ویژه به بازارهای صنایع دستی در این حوزه انتخابیه است بنابراین می‌بایست ایجاد و توسعه بازارچه‌های منطقه‌ای صنایع دستی برای فروش تولیدات هنرمندان با نرخ مناسب در دستور کارقرار بگیرد.

شریعت نژاد افزود: یکی از سیاست‌های اقتصادی مهم و فراگیر در چرخه گردشگری این است که توجه ویژه به سرمایه گذاری بخش خصوصی شود و این در حالی است که نباید تنها به بودجه‌های دولتی در صنعت گردشگری متمرکز شد.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس یادآورشد: اقتصاد پایدار و توسعه صنعت گردشگری با حضور مردم در حوزه اقتصادی شکل می‌گیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000