هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سعیدی خبر داد:

انتقاد برخی نمایندگان به قطع همکاری با 168 نفر از اساتیدی که همکاری تمام وقت با دانشگاه آزاد داشتند

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از انتقاد برخی نمایندگان به قطع همکاری با 168 نفر از اساتیدی که همکاری تمام وقت با دانشگاه آزاد داشتند، خبر داد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 08:11
انتقاد برخی نمایندگان به قطع همکاری با 168 نفر از اساتیدی که همکاری تمام وقت با دانشگاه آزاد داشتند عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس از انتقاد برخی نمایندگان به قطع همکاری با 168 نفر از اساتیدی که همکاری تمام وقت با دانشگاه آزاد داشتند، خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201711106744518948.jpg انتقاد,برخی,نمایندگان,به,قطع,همکاری,با,168,نفر,از,اساتیدی,که,همکاری,تمام,وقت,با,دانشگاه,آزاد,داشتند Icana

فاطمه سعیدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به جلسه کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس که با حضور فرهاد رهبر رئیس دانشگاه آزاد اسلامی برگزار شد، گفت: آقای رهبر اخراج اساتید بازنشسته و هیات علمی دانشگاه آزاد را اقدامی در راستای ساماندهی وضعیت دانشگاه‌ها‌ و مسائل بودجه‌ای دانست و گفت از این طریق می‌توان از نیروهای تمام وقت این دانشگاه استفاده کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی افزود: نکته مهمی که در جلسه کمیسیون مطرح شد تعلیق 168 نفر از اساتید هیات علمی دانشگاه علوم و تحقیقات بود که نمایندگان در این راستا از آقای رهبر توضیحات لازم را خواستار شدند؛ این 168 نفر از اساتید به صورت تمام وقت در دانشگاه آزاد حضور داشتند و جزء نخبگان کشور و فارغ‌التحصیل از دانشگاه‌های معتبر هستند.

وی بیان کرد: سوال نمایندگان از آقای رهبر درخصوص اخراج این تعداد از اساتید بود چرا که این افراد با وجود اینکه چندشغله نیستند و در سن جوانی به سر می‌برند از علوم و تحقیقات اخراج شدند.

عضو کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس در پایان افزود: آقای رهبر در جواب این تذکر نمایندگان بیان کرد مراحل جذب این اساتید باید به درستی در دانشگاه طی شود تا بتوانند به صورت نیروهای دانشگاه آزاد فعالیت کنند؛ با این نیروها پس از اتمام قرارداد مجددا قراردادی منعقد نشده است و فعلا به صورت حق‌التدریس مشغول به کار هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار