هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اینستاملت:

بانوان نماینده کم تعداد اما منظم،بانشاط و اثرگذار / خلق شاهکارهای جدید در تلاوت قرآن/ نگاه اصلا‌ح‌طلبان به زنان چگونه است؟

سرویس دیگر رسانه‌ها
اینستا ملت بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 10:33
بانوان نماینده کم تعداد اما منظم،بانشاط و اثرگذار / خلق شاهکارهای جدید در تلاوت قرآن/ نگاه اصلا‌ح‌طلبان به زنان چگونه است؟ اینستا ملت بازتاب فعالیت های نمایندگان مجلس شورای اسلامی در شبکه های اجتماعی است. http://cdn.icana.ir/d/019/201612100583590680.jpg بانوان,نماینده,کم,تعداد,اما,منظم،بانشاط,و,اثرگذار,/,خلق,شاهکارهای,جدید,در,تلاوت,قرآن/,نگاه,اصلا‌ح‌طلبان,به,زنان,چگونه,است؟ Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نمایندگان مجلس شورای اسلامی برای ارتباط بی واسطه و مستمر با مردم،به انعکاس اقدامات، فعالیت ها، مواضع و دیدگاه های خود در شبکه های اجتماعی می پردازند.

دکتر علی لاریجانی رئیس مجلس شورای اسلامی جمهوری اسلامی، در آخرین پست اینستاگرامی خود تصاویری از دیدارش با همسران نمایندگان مجلس به اشتراک گذاشت. وی در این دیدار مطرح کرد:

-برخی چالش ها در کشور درهم تنیده شده است.

-عفاف جامعه را از دریدگی و گسستگی نجات می دهد.

-حضرت فاطمه زهرا (س) همواره یاری دهنده رسول اکرم (ص) بود.

-فاطمه زهرا (س) ریشه و اساس مکتب اسلام و رشد دهنده و پایدار کننده اسلام بوده است.

-آیه تطهیر تنها به تشیع اختصاص ندارد.

-حضرت زهرا (س) شخصیتی بزرگ و بی همتا برای همه عالم بود.

-تأکیدات مکرر رهبر معظم انقلاب بر اهمیت مسئله عدالت.

-حضرت فاطمه (س) مظهر عفاف بودند.

-تحت هیچ شرایطی نباید آبروی شخصی را برد.

-تفضل از عدل بالاتر است.

-نمایندگان مهم ترین راه و امکان مردم برای بیان مسائل خود هستند.

-آسیب ها در کشور با شعار و سروصدا قابل رفع نیست.

 

 

وی در پستی دیگر  از تلاش و رایزنی برای پیگیری وضعیت زنان بازداشتی در اعتراضات اخیر خبر داد.

دکتر لاریجانی در دیدار با نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی به مناسبت میلاد حضرت فاطمه (س) و روز زن گفت: تعداد بانوان نماینده در مجلس 5.6 درصد جمعیت کل نمایندگان است اما خانم های نماینده بسیار فعال هستند.

رئیس مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه بانوان مجلس فعال، پیگیر و بانشاط در جلسات صحن و کمیسیون‌ها حضور می یابند، افزود: نمایندگان زن بسیار منظم هستند که این موضوع بسیار مهم بوده و باید گفت که خدمات آنها مغفول نیست.

دکتر لاریجانی در پاسخ به درخواست چند تن از نمایندگان زن مجلس برای پیگیری وضعیت بازداشتی‌های زن در اعتراضات اخیر به ویژه تجمع مقابل وزارت کار ادامه داد: در زمینه بازداشتی‌های خانم رایزنی کرده و پیگیری‌هایی در این باره انجام می‌دهم.

وی با اشاره به درخواست برخی نمایندگان برای در اولویت قرار گرفتن برخی طرح‌ها در حوزه بانوان یادآور شد: در برخی طرح‌ها همانند سن ازدواج و بحث ازدواج و خانواده سفارش لازم را به کمیسیون‌های تخصصی می‌کنم تا این موارد با اولویت مورد بررسی قرار گیرد.

نمایندگان زن مجلس شورای اسلامی در این مراسم بر مباحثی همانند عدالت جنسیتی، پیگیری طرح امنیت شغلی زنان در دوران بارداری و شیردهی، کمک به زنان سرپرست خانوار و بیمه آنها، پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و رایزنی برای آزادی زنان بازداشتی در اعتراضات اخیر تأکید کردند.

شایان ذکر است که در پایان این مراسم رئیس مجلس شورای اسلامی با اهدای لوح سپاس از نمایندگان زن مجلس تقدیر و تشکر کرد.

 

 

 

 

علاءالدین بروجردی نماینده مردم بروجرد و اشترینان و رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس،در صفحه خود در اینستاگرام، درگذشت  آیت الله حاج نصرالله شاه آبادی عضو مجلس خبرگان رهبری و فرزند مرحوم آیت الله محمد علی شاه آبادی تسلیت گفت.

وی با انتشار پست دیگری  شانس ربیعی در کسب مجدد رای اعتماد از نمایندگان ملت را بالا دانست. 

 

 

بروجردی همچنین از برگزاری نشست کمیسیون امنیت ملی با دبیر شورای عالی و رئیس مرکز ملی فضای مجازی خبرداد.

 

نماینده بروجرد در ادامه پست زیر را منتشر کرد.

 

 

پروانه سلحشوری رئیس فراکسیون زنان مجلس شورای اسلامی، با انتشار پستی در اینستاگرام شخصی خود عنوان کرد: برخلاف اینکه به نظر می رسد اصلاح طلبان بیش از دیگران به دنبال اصلاح اوضاع و امور جامعه بوده و افکار مترقی داشته باشند، در حوزه زنان اینطور نیست و کاملا به خود شخص برمی گردد.

 

 

فریدون حسنوند نماینده مردم اندیمشک در مجلس شوراى اسلامى،در صفحه شخصی خود با انتشار تصاویری،ازحضورش در مراسم  تجلیل از دانش آموزان ممتاز اندیمشکی، حضورش در مراسم تکریم و تجلیل از مادران و همسران شهدا، بازدیدش از شرکت کنسانتره سنگ آهن و همچنین از بازدیدش از روند عملیات اجرایی احداث پروژه بوتان گاز اندیمشک خبر داد.

 

 

غلامعلی جعفرزاده ایمن‌آبادی نماینده مردم شهرستان رشت در مجلس شورای اسلامی،درخصوص تکلیف کمیسیون فرهنگی مجلس به وزارتین علوم و آموزش و پرورش برای اصلاح و به‌روزرسانی سرفصل‌های متون آموزشی و رشته‎های مرتبط با گردشگری با هماهنگی سازمان میراث، در جریان بررسی طرح احیای بافت‌های تاریخی در کمیسیون فرهنگی، اظهار داشت: این اقدام قابل تحسین کمیسیون فرهنگی در صورتی که ازسوی دولت مورد توجه قرار بگیرد، موجب ارزشمند شدن آثار باستانی در کشور خواهند شد در حالی که جایگاه این بناها برای کمتر فردی قابل درک است.

نماینده مردم رشت در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه باید جامعه را از سنین کودکی و دانش‌آموزی با اهمیت آثار باستانی و حفاظت از آن‌ها آشنا کرد، افزود: رسانه ملی در آموزش‌های عمومی و وزارتین آموزش و پرورش و علوم در آموزش‌های تخصصی همچون مرمت و بازسازی آثار باستانی نقش کلیدی دارند. 
وی همچنین درخصوص تصویب اختصاص تسهیلات بانکی برای ترمیم بناهای تاریخی- فرهنگی در پی بررسی طرح حمایت از مرمت و احیای بافت‌های تاریخی - فرهنگی در کمیسیون فرهنگی، توضیح داد: اگرچه این مصوبه احتمالا در صحن به دلیل بار مالی برای دولت رای نمی‌آورد اما تجربه نشان داده سازمان‌ها در گرفتن تسهیلات مصوب شده نیز موفق نبودند.

جعفرزاده ایمن‌آبادی پیشنهاد کرد: بهتر است آثار تاریخی و فرهنگی برای احیا و بهره برداری به بخش خصوصی واگذار و تسهیلات ارزان قیمت نیز به بخش خصوصی با هدف مرمت بازسازی و سودهی ارائه شود.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات در مجلس با بیان اینکه نگاه به آثار تاریخی و باستانی در ایران کاملا هزینه‌ای است و به مثابه بقچه غم به آن نگریسته می‌شود، درواقع راه و روش پول درآوردن از آن‌ها را نمی‌دانیم، اظهارکرد: درواقع تسهیلات باید به مدیران پیمانکار که مدیریت بناها به آن‌ها واگذار شده داده شود نه سازمان میراث فرهنگی. 

 

 

وی در پستی دیگر از بازدیدش از کتابخانه عمومی میرزا کوچک خان رشت نوشت.

 آدم کتابخوان و کتابخانه‌ای هستم و به کتابخانه خیلی علاقه دارم و در کتابخانه‌های ملی رشت و سبزه میدان خیلی رفتم و علاقه مند هستم.

وی در ادامه افزود: به نظرم وجود کتابخانه بزه کاری های اجتماعی را رفع می کند، سرگرم کردن بچه ها، غنی سازی اوقات فراغت خیلی می تواند در رشد و تعالی آنها مؤثر باشد. من در بازدید از کتابخانه ها در چند زمینه با بچه‌ها صحبت کردم. یکی از کودکان عبارت زیبایی به کار برد که به نظرم جالب آمد. او گفت اینجا خیلی فضای مفرح و شادی دارد. در هر صورت به نظرم ما مسئولیت خطیرتری داریم که بچه ها را در فضایی شاد به کار کتابخوانی با اطلاعات ریشه دار تشویق کنیم. سرانه کتابخوانی ما در رشت خیلی پایین است که می بایست دراین زمینه ترتیبی اتخاذ کنیم که وضعیت کتابخانه ها و افزایش تعداد اعضا سرعت پیدا کند.

 

جعفرزاده همچنین با انتشار پست زیر مطرح کرد: در شرایط کنونی وزرای دولت تاوان برخی عملکردها را پس می‌دهند. من قصد ندارم برخی از مسائل را مطرح کنم که ممکن است در آینده پیامدهای منفی برای دولت و مجلس داشته باشد. با این وجود باید عنوان کنم که ارتباط سازنده و مثبت بین رئیس‌جمهور و نمایندگان مجلس نباید به یک چالش تبدیل شود که چنین چالشی ممکن است در آینده رنگ و بوی جدی‌تری نیز به خود بگیرد. هنگامی که آقای روحانی به‌عنوان رئیس‌جمهور انتخاب شدند برخی عنوان می‌کردند که ایشان در گذشته چندین دوره در مجلس شورای اسلامی حضور داشته و به خوبی با ادبیات و رویکرد نمایندگان مجلس آشنایی دارد. این در حالی است که اگرچه آقای روحانی مشغله‌های فکری و سیاسی بسیاری دارد ارتباط حداکثری با مجلس برقرار نشده است و عدم ارتباط می‌تواند یک ضعف باشد. هنوز برای من مشخص نیست که چرا آقای روحانی با فراکسیون‌ها، کمیسیون‌ها و مجامع استانی هیچ ‌جلسه هم‌اندیشی برگزار نمی‌کند. آقای روحانی که خود سابقه حضور در پنج دوره مجلس شورای اسلامی را داراست به خوبی به این نکته آگاهی دارد که همکاری دولت و مجلس در اداره اجرایی کشور یک رویکرد ضروری و اجتناب ناپذیر است و این همکاری اگر حداکثری باشد تا چه اندازه می‌تواند در پیشبرد برنامه‌ها موثر و کمک‌کننده باشد. شاید اگر رئیس‌جمهور دیگری بود که قبلا تجربه حضور در مجلس را نداشت، وضعیت شکل دیگری به خود می‌گرفت. به هر حال از رئیس‌جمهوری که در مجلس حضور نداشته نمی‌توان انتظار همکاری و تعامل حداکثری با مجلس داشت.

گفتنی است وی در خصوص طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین نوشت: ما از فعال‌ترین پارلمان‌های دنیا هستیم که بیشترین تعداد جلسات را برگزار می‌کنیم و بیشترین تعداد قانون‌ها را به تصویب می‌رسانیم و سال‌هاست که داریم قانون روی قانون انباشت می‌کنیم. جالب این است که وقتی هم قانون می‌نویسیم می‌گوییم قانون‌های قبلی خوب نبودند. فارغ از اینکه این طرح اعاده اموال نامشروع مسئولین در جهت انتقام‌گیری سیاسی است، یا موج‌سازی یا هر چیز دیگری به نظر من طراحان باید بگویند و توضیح دهند که یک سال بعد از تصویب این قانون چه اتفاقی خواهد افتاد؟ این سرنوشت بسیاری از قوانین حتی مهم ماست که پس از تصویب عملاً فراموش می‌شوند. ما در این کشور قوانین مادر و مهمی مثل قانون بودجه یا قوانین پنج‌ساله توسعه داریم که هیچ گاه اجرای کاملی را تجربه نکرده‌اند. مثلاً قوانین برنامه ما در بهترین حالت 30 درصد اجرا شده. به این دلیل که هنگام قانون نویسی بحث‌ها مبتنی بر واقعیت نبوده و مجلس در خیلی از جاها خواسته افکار عمومی را قانع کند یا به سمت امتیازگیری منطقه‌ای برود یا از این دست رفتارها. مگر اصل از کجا آورده‌ای در قانون اساسی ما نزدیک به 40سال است که اجرا می‌شود که حالا ما می‌خواهیم با قوانین پایین‌دستی کاری در این جهت انجام دهیم؟ اصول متعددی از قانون اساسی ما در این چهار دهه ضمانت اجرا نداشته‌اند و فراموش شده‌اند. من فرض را بر این می‌گیرم که دوستان طراح دغدغه درست و منطقی دارند اما دارند مسیر اشتباهی می‌روند. مسیر درست این است که بیاییم ببینیم چه عواملی تا الان نگذاشته قوانین و اصول مبارزه با فساد در این کشور اجرا شوند؟ باید ببینیم ساختار ما کجا ایراد داشته که نتوانسته‌ایم از دستگاه‌های متعدد نظارتی که ساخته‌ایم خروجی مناسبی در بحث مبارزه با فساد بگیریم؟

نماینده رشت همچنین تصاویری از حضورش در کُنسِرتِ گیلکی زبان " سُنَت بَند " به اشتراک گذاشت.

سید ناصر موسوی لارگانی نماینده مردم شهرستان فلاورجان در مجلس شورای اسلامی، ویدیویی از سخنرانی خود در مجلس به اشتراک گذاشت. وی در صحن مجلس عنوان کرد:  ۱۰ سال است حقابه های کشاورزان توسط صنایع و وزارت نیرو به تاراج رفته است.

سید فرید موسوی نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس دهم شورای اسلامی، در توضیح ویدیویی در که در صفحه شخصی اش منتشر نمود، نوشت: به مناسبت هفته منابع طبیعی برای کاشتن نهال در کنار دوستان ورزشی و هنرمندم به باشگاه سایپا رفتم، باور دارم نباید از ظرفیت های بالای جامعه ورزشی و هنرمند در راستای فرهنگ سازی و برداشتن مشکلات پیش روی مردم غافل شویم. 

 سید کمال الدین شهریاری نماینده مردم دشتی و تنگستان در مجلس شورای اسلامی، در صفحه خود در اینستاگرام خبر داد: با پیگیری‌ها و هماهنگی‌های انجام شده و پس از نشست‌های کارشناسی سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی کشور ایمیدرو و سازمان بنادر و دریانوردی کشور، بندر خورشهاب تنگستان به‌عنوان بندر بهینه ایجاد پایانه صادرات مواد معدنی استان بوشهر انتخاب و به‌زودی شروع بکار خواهد کرد تا در یک برنامه بلندمدت مطالعات توسعه ای آن انجام پذیرد.

با توجه به اینکه سی و پنج درصد از معادن استان بوشهر در شهرستان‌های دشتی و تنگستان واقع است، راه‌اندازی یک پایانه تخصصی صادرات مواد معدنی در این شهرستان‌ها بسیار ضروری بوده و از ابتدای دوره نمایندگی پیگیری‌ها و نشست‌های مکرری با مسئولین کشوری و استانی در این زمینه برگزار کرده‌ایم که خوشبختانه در جلسه اخیر در سازمان گسترش و نوسازی معادن و صنایع معدنی سازوکار عملی این مهم به تصویب رسید.

با همکاری سازمان گسترش و نوسازی صنایع و معادن کشور، سازمان بنادر و دریانوردی کشور، بانک صنعت و معدن کشور، سازمان مدیریت و برنامه ریزی و اداره کل صنعت معدن و تجارت استان بوشهر، به زودی اپراتور اجرایی مشخص و صادرات مواد معدنی از بندر خورشهاب انجام خواهد شد.

عضو کمیسیون عمران مجلس شورای اسلامی بیان کرد: در اولین اقدام، از توانایی بخش خصوصی استفاده خواهد شد تا با امکانات فعلی اسکله بندر خورشهاب، صادرات مواد معدنی به بازارهای موجود کشورهای حوزه خلیج فارس انجام پذیرد.

در برنامه ای بلندمدت، مطالعات توسعه این بندر برای تبدیل به یک پایانه کاملا تخصصی صادرات مواد معدنی در دستور کار سازمان ایمیدرو و سازمان بنادر و دریانوردی قرار خواهد گرفت تا صادرات مواد معدنی استان بوشهر و حتی استانهای همجوار به کشورهای #هند و آسیای شرقی نیز میسر شود.

شهریاری با اشاره به آمار بالای بیکاری در شهرستان های دشتی و تنگستان، تصریح کرد: عمل به فرمایش رهبر معظم انقلاب برای تحقق شعار اقتصاد مقاومتی تولید و اشتغال باید سرلوحه کار مسئولین اجرایی باشد و امیدواریم با پیگیری های مکرری که برای توسعه اقتصاد درون زا انجام میدهیم و با همت بیشتر مسئولین اجرایی برای سرمایه گذاری در معادن دشتی و تنگستان و ایجاد پایانه صادرات مواد معدنی، فرصت های شغلی مناسبی برای جوانان جویای کار در دو شهرستان دشتی و تنگستان مهیا شود.

محمد دامادی نماینده مردم ساری و میاندورود در مجلس شوراب اسلامی، از جلسه اش با رئیس جمعیت هلال احمر ج.ا.ا در خصوص پیگیری اختصاص ۵ دستگاه آمبولانس مدرن برای حوزه انتخابیه اش خود خبر داد.

سیدجواد ساداتی نژاد نماینده مردم کاشان و آران و بیدگل در دهمین دوره مجلس شورای اسلامی، تصاویری از نشست فراکسیون ولایی مجلس شورای اسلامی با حضور وزیر ورزش و جوانان و نشست شهرداران و بخشداران منطقه کاشان و آران و بیدگل با  رئیس سازمان شهرداری ها و دهیاری های کشور منتشر کرد.

 

محمد وحدتی نماینده مردم بستان آباد، تیکمه داش و حومه در مجلس شورای اسلامی، با تاکید بر ضرورت تلاش همگانی برای برگزاری چهارشنبه سوری بدون خطر، گفت: شیوه برگزاری این مراسم غلط است و باید اصلاح شود زیرا هر ساله به دلیل برگزاری نادرست عده ای از هموطنان جان خود را از دست می دهند. نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه حالت سنتی چهارشنبه سوری باید حفظ شود، افزود: متاسفانه طی سال های اخیر چهارشنبه سوری به مراسمی خطرناک تبدیل شده و نیاز است برای پیشگیری از خسارات های جانی به شیوه سنتی برگزار شود.

وی ادامه داد: باید تمهیداتی اتخاذ شود که مراسم چهارشنبه سوری به داغدار شدن عده ای منجر نشود. این نماینده مردم در مجلس دهم، با بیان اینکه مراسم چهارشنبه باید شاد و باشکوه اما بدون خطر برگزار شود، تصریح کرد: نیاز است فرهنگ سازی مناسبی از سوی رسانه ها به ویژه صدا و سیما انجام شود تا این مراسم و آیین باستانی بدون خطر برگزار شود. نماینده مردم بستان آباد در مجلس شورای اسلامی، با هشدار نسبت به اینکه بخش عمده مواد محترقه قاچاق است و مردم نباید از اقلام غیرمجاز و قاچاق استفاده کنند، تصریح کرد: عاملان اصلی عرضه و توزیع مواد محترقه قاچاق باید شناسایی و برخورد قاطع با آنها در دستور کار نیروی انتظامی و قوه قضائیه قرار گیرد.

وی یادآور شد: متاسفانه عده ای سودجود با توزیع مواد محترقه قاچاق بیشتر به فکر منفعت طلبی خود هستند تا جان و سلامت مردم و با فروش اقلام غیرمجاز جذاب به افزایش خطرات در این روز دامن می زنند؛ در این رابطه نیاز است مراکز فروش مواد محترقه تحت نظارت شدید پلیس قرار گیرد. عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه کودکان و رهگذران در معرض آسیب های ناشی از چهارشنبه سوری قرار دارند، گفت: افراد باید از مواد محترقه بی خطر در این روز استفاده کنند زیرا نه تنها جان خود بلکه رهگذران و کودکان را به خطر می اندازند.

وی همچنین از امضایش بر طرح  اعاده اموال نامشروع مسئولان  خبر داد.

 

وحدتی در پستی دیگر مطرح کرد: استیضاح علی ربیعی در ارتباط با مسایل اصلی این وزارتخانه نیست بلکه بیشتر مسایل حاشیه‌ای در آن مطرح است.

وی با اشاره به موضوع استیضاح وزیرتعاون،کار و رفاه اجتماعی در روزهای پایانی سال ۹۶ اظهار داشت: سوال و استیضاح حق مجلس است اما اصلی‌ترین موضوعاتی که اکنون درخصوص آقای ربیعی در این زمینه مطرح شده، در ارتباط با مسایل اصلی این وزارتخانه نبوده بلکه بیشتر حاشیه‌ای است. به گفته وی، تصمیمات مجلس دهم تاکنون نشان از عقلایی بودن آن دارد و استیضاح وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی نیز از آن خارج نیست.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی طرح سوال درخصوص کشتی سانچی، سقوط هواپیمای شرکت آسمان و مواردی از این دست که از مجموعه‌های تحت پوشش وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی به شمار می‌روند را ازجمله این موارد خواند و گفت: البته موارد دیگری نیز در ارتباط با مشکلات مردم و برخی وظایف این وزارتخانه نیز در این استیضاح مدنظر قرار گرفته که با توجه به عملکرد آقای ربیعی و ارایه توضیحات از سوی ایشان در این طرح سوال و استیضاح، موجب شفاف‌سازی امور شده و نگرانی‌های نمایندگان را خاتمه خواهد داد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس شورای اسلامی افزود: یکی از اقدامات مهم آقای ربیعی پیگیری و اجرای طرح‌ها براساس یک برنامه مشخص و دارای ساز و کار مناسب بوده است. برای نمونه احداث بیمارستان ۳۲۷ تخت‌خوابی جدید تامین اجتماعی در آذربایجان شرقی برهمین اساس به تأخیر افتاده اما عده‌ای این تأخیر را بهانه‌ای برای استیضاح قلمداد کرده‌اند که قطعا توضیحات کارشناسی و شفاف وزیر محترم در این زمینه می‌تواند همراهی آنان را برای رفع موانع اجرایی آن را فراهم کند.

وحدتی با تأکید بر اینکه مطرح شدن بحث هر استیضاحی به معنای موفقیت‌ عملی آن نیست، گفت: آقای ربیعی از وزرای پاکدست، طرفدار کار و کارگر و نیرویی از این قشر است که وقت زیادی را برای پیشبرد اهداف وزارتخانه آن‌هم با برنامه‌های کارشناسی گذاشته که امید زیادی به فعالیت‌های وی وجود داشته و نمایندگان مجلس قطعا از فرصت این استیضاح در شرایط فعلی که کشور نیاز به وحدت بیشتری دارد، استفاده کرده و ضمن طرح مشکلات جامعه و کسب پاسخ لازم از سوی آقای ربیعی، درنهایت با اعطای آرای بیشتر به ایشان نشان خواهند داد هدف از سوال و استیضاح رفع دغدغه‌های مردم بوده است. آنها موجب خواهند شد تا جامعه سال جدید را با آرامش در مسئولیت‌های سنگین این وزارتخانه و جمعیت گسترده مرتبط با آن آغاز کند.

 

سید مهدی موسوی نژاد نماینده مردم دشتستان در دوره نهم مجلس شورای اسلامی، پست زیر را در اینستاگرام شخصی اش به اشتراک گذاشت.

 

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

آخرین اخبار