هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نادری:

استاندار کرمانشاه در جریان زلزله تلاش فراوانی کرد/مدیران ورشکسته منافع خود را در خطر دیده اند

سرویس استان ها
نماینده مردم اورامانات در مجلس گفت:استاندار کرمانشاه در جریان زلزله تلاش فراوانی کرد.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 16:46
استاندار کرمانشاه در جریان زلزله تلاش فراوانی کرد/مدیران ورشکسته منافع خود را در خطر دیده اند نماینده مردم اورامانات در مجلس گفت:استاندار کرمانشاه در جریان زلزله تلاش فراوانی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605101414109097.jpg استاندار,کرمانشاه,در,جریان,زلزله,تلاش,فراوانی,کرد/مدیران,ورشکسته,منافع,خود,را,در,خطر,دیده,اند Icana

شهاب نادری در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به تذکر روز یکشنبه اش در صحن علنی مجلس، گفت: باید به ورشکستگان سیاسی و مدیران ناکارآمد که از نطق دو دقیقه ای بنده در دو روز گذشته سوء استفاده کرده اند بگویم که من در کنار استاندار کرمانشاه هستم و منظور از نطقم مدیران ناکارآمد و نالایقی بوده که از قبل در استان حضور داشته اند و استان را به روزی کشانده اند که جوانان بیکار شده اند و ناکارآمدی بروز مشکلات شده است.

نماینده مردم اورامانات در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه منظور بنده مدیریت استان نبوده بلکه منظور بنده مدیران کل و مسئولانی هستند که در استان حضور دارند، افزود: این مدیران ورشکسته اکنون با برکناری و به خطر افتادن منافعشان دنبال سوءاستفاده از صحبت های من برای استفاده علیه استاندار هستند.

وی با تاکید بر اینکه بنده و استاندار در یک سنگر حضور داریم و جهت پیشرفت و توسعه استان تلاش می کنیم، ادامه داد: منظور بنده از تذکرم افراد ناکارآمدی بوده که باید خود را از لحاظ مدیریت شست و شو دهند.

نادری با بیان اینکه مدیران سهل انگار باید زودتر توسط استاندار برکنار شوند، یادآور شد: استاندار کرمانشاه توانمند و زحمت کش بوده و برای رفع مشکلات تلاش می کند و در جریان زلزله کرمانشاه تلاش فراوانی کرد.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی، با اشاره به اینکه مردم استان کرمانشاه در کنار نظام، رهبری و دولت بوده اند و توقع آنها از دولت این بوده که برای رفع مشکلات تلاش کند، تصریح کرد: ورشکستگان سیاسی نتوانستند خدماتی به مردم استان ارائه دهند اما اکنون این استاندار خدمات شایسته ای به مردم ارائه می دهد که ما نیز از وی حمایت می کنیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000