هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد:

مجلس سهم درمان کارگران را جدا کرد تا جای دیگری هزینه نشود

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس، بر اجرای بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ تاکید کرد و گفت: طبق این مصوبه، سهم درمان کارگران باید جدا شود تا جای دیگری هزینه نشود.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 17:45
مجلس سهم درمان کارگران را جدا کرد تا جای دیگری هزینه نشود سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه ۹۷ مجلس، بر اجرای بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ تاکید کرد و گفت: طبق این مصوبه، سهم درمان کارگران باید جدا شود تا جای دیگری هزینه نشود. http://cdn.icana.ir/d/019/201801100902685524.jpg مجلس,سهم,درمان,کارگران,را,جدا,کرد,تا,جای,دیگری,هزینه,نشود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اصغر یوسف نژاد افزود: طبق قانون، حق بیمه ای که کارگران می پردازند، باید به درمان آنان اختصاص پیدا کند. به همین دلیل باید شفاف سازی می شد پولی که مشمولان بیمه تامین اجتماعی بابت درمان خود می پردازند، کجا و چگونه هزینه می شود.

وی با بیان این که «شفاف سازی» مهمترین موضوعی بود که موجب شد مجلس به جدا شدن سهم درمان کارگری رای دهد، اظهار کرد: این پول پس از واریز در خزانه، مجددا به سازمان تامین اجتماعی عودت داده می شود تا توسط همین سازمان برای درمان کارگران هزینه شود.

به گزارش سلامت آنلاین،نماینده ساری و میاندورود در مجلس تصریح کرد: دستگاه ها و متولیان نیز بر نحوه هزینه کرد ۹ بیست و هفتم حق بیمه بیمه شدگان تامین اجتماعی نظارت خواهند داشت تا اعتباری که می پردازند، صرف انجام اقدامات دیگری نشود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000