هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
وقفچی:

جداکردن سهم درمان کارگران برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی است

سرویس دیگر رسانه‌ها
عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در توضیح بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ تاکید کرد: جداکردن سهم درمان کارگران برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی بوده است.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 16:27
جداکردن سهم درمان کارگران برای جلوگیری از سوءاستفاده‌های احتمالی است عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس در توضیح بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ تاکید کرد: جداکردن سهم درمان کارگران برای جلوگیری از سوء استفاده های احتمالی بوده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201707108623305682.jpg جداکردن,سهم,درمان,کارگران,برای,جلوگیری,از,سوءاستفاده‌های,احتمالی,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی وقف چی افزود: کارگران از جمله اقشار آسیب پذیر جامعه هستند و با توجه به این موضوع و این که حقی از آنان نباید زایل نشود، معتقدیم هرچه در زمینه هزینه کرد حق بیمه درمان بیمه شدگان سازمان تامین اجتماعی مسیر بازتر و شفاف تر شود به همان میزان برای شرایط آنان بهتر است.

وی با تاکید دوباره بر جداسازی سهم درمان مشمولان بیمه سازمان تامین اجتماعی تاکید کرد: در این صورت، هزینه ای که کارگران بابت حق درمان می پردازند، در جای دیگری هزینه نمی شود و بطور کاملا مستند تنها به درمان آنان اختصاص پیدا می کند.

به گزارش سلامت آنلاین،نماینده زنجان و طارم در مجلس تصریح کرد: با این اقدام، علاوه بر این که نگاه تخصصی تری به بودجه خواهیم داشت، از هزینه کرد حق بیمه درمان کارگران  در بخش های دیگر جلوگیری می شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000