هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
گودرزی در تذکر شفاهی:

برخی امضا‌کنندگان طرح استیضاح وقت مجلس را تباه کردند

سرویس صحن
نماینده مردم بروجرد در مجلس معتقد است که برخی نمایندگان مجلس با امضای و تغییر نظر در صحن علنی مجلس وقت مجلس را تباه کردند.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 18:14
برخی امضا‌کنندگان طرح استیضاح وقت مجلس را تباه کردند نماینده مردم بروجرد در مجلس معتقد است که برخی نمایندگان مجلس با امضای و تغییر نظر در صحن علنی مجلس وقت مجلس را تباه کردند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606105791529952.jpg برخی,امضا‌کنندگان,طرح,استیضاح,وقت,مجلس,را,تباه,کردند Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت ، عباس گودرزی در نشست علنی نوبت عصر امروز( سه شنبه 22 اسفندماه) در تذکری شفاهی با تأکید بر اینکه ما نباید با اعتبار مجلس بازی کنیم و شأن و جایگاه مجلسی که در رأس امور است همواره باید حفظ شود با استناد به ماده 24 آیین نامه داخلی مجلس، گفت: بنده طرح استیضاح از وزرا را امضا نکردم و معتقدم که پایان سال در زمان حسابرسی و پرداخت حقوق وقت استیضاح نیست اما نسبت به رفتار برخی استیضاح کنندگان که پای امضای خود نمی‌ایستند، انتقاد دارم.

نماینده مردم بروجرد در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: نمایندگانی که استیضاح را امضا کرده‌اند و در کمیسیون هم از توضیحات وزرا قانع نشدند و پای آن را به صحن علنی مجلس کشانده‌اند، باید پای امضای خود بایستند.

وی تصریح کرد: طرح استیضاح وزرا وقت گرانبهای مجلس را در روزهای پایانی، وقت رسانه‌های جمعی و گروهی و افکار عمومی را گرفت لذا اگر کسی به دلیلی پای استیضاح را امضا کرده است، باید ادله خود را بیان کند.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود: امروز کشور با ده‌ها ابرچالش مواجه است و در شرایطی که می‌توانستیم به ده‌ها ابرچالش مهم رسیدگی کنیم چرا طرح استیضاحی در دستور کار قرار می‌گیرد که برخی امضاکنندگان آن پای آن نمی‌ایستند و نمایندگان اگر قرار بود قانع شوند باید در کمیسیون رضایت می‌دادند نه اینکه کار را به صحن بکشانند ./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار