هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قوامی در تذکر شفاهی:

شورای پول و اعتبار نرخ سود را به میزان 15 درصدکاهش داد

سرویس صحن
نماینده مردم اسفراین گفت : شورای پول و اعتبار نرخ سود را  به میزان 15 درصدکاهش داد.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 18:39
شورای پول و اعتبار نرخ سود را به میزان 15 درصدکاهش داد نماینده مردم اسفراین گفت : شورای پول و اعتبار نرخ سود را  به میزان 15 درصدکاهش داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201709107198674246.jpg شورای,پول,و,اعتبار,نرخ,سود,را,,به,میزان,15,درصدکاهش,داد Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هادی قوامی در نشست علنی امروز (سه شنبه 22 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکر شفاهی گفت: تذکر بنده  (سه  ماده  24) و بندهای مختلف بند مذکور است زیرا ما مسائل و مشکلات بسیارمهمی داریم  بنابراین در این راستا مشاهده کنیدکه نرخ ارز در همین چندماه  به چه میزان تغییرکرده است.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: شورای پول و اعتبار در بانک مرکزی  نرخ سود را  به میزان 15 درصد  کا هش داده است و به علت اتفاقات ارزی که بوقوع پیوست ناچار شدند، نرخ سودرا گواهی‌های سپرده  یکساله 20  درصدی  چاپ کنند  و حدود 230هزار میلیارد تومان  از این حساب‌های  یکساله  دوباره شیفت  به  حسابهای 15 الی 20 درصد پیدا کرد.

 وی ادامه داد:  استیضاح  در این ساعات پایانی و درآخرین روزهای که باید به مهترین مسائل کشور بپردازیم چه نتیجه ای داشت. 

 قوامی تصریح کرد: اکر امکان دارد همکاران کمک کنند استیضاح فردا از دستور خارج شود  زیرا  بودجه به شورای نگهبان ارجاع شده است و برگشت خورده است و هفته آینده آخرین هفته است و اگر هفته آینده اصلاحات بودجه را برطرف نکنیم با مشکل روبرومی‌شویم.

 عضو کمیسیون برنامه و بودجه ومحاسبات مجلس یادآورشد: اگر ما تا قبل از پایان سال  بودجه را تصویب نکنیم باید بودجه ای،3 دوازدهم  راتصویب بکنیم./

پایان پیام  

 

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000