هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بیگدلی طی اخطاری:

فراکسیون امید وارد لابی‌های سیاسی نمی‌شود

سرویس صحن
نماینده مردم خدابنده در مجلس طی اخطاری از اتهام‌زنی به فراکسیون امید انتقاد کرد و گفت : این فراکسیون وارد هیچ بازی و لابی سیاسی نشده و نخواهد شد.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 18:48
فراکسیون امید وارد لابی‌های سیاسی نمی‌شود نماینده مردم خدابنده در مجلس طی اخطاری از اتهام‌زنی به فراکسیون امید انتقاد کرد و گفت : این فراکسیون وارد هیچ بازی و لابی سیاسی نشده و نخواهد شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201706102727186023.jpg فراکسیون,امید,وارد,لابی‌های,سیاسی,نمی‌شود Icana

به گزارش خبرنگار  خبرگزاری خانه ملت، احمد بیگدلی در نشست علنی امروز (سه شنبه، 22 اسفند ماه) مجلس شورای اسلامی، قبل از استناد به اصل 79 قانون اساسی طی تذکری خطاب به رئیس مجلس شورای اسلامی گفت: مدتی پیش برای سالگرد عملیات کربلای 4، کربلای 5 و خیبر خواستیم که در رابطه با شهدا صحبت کنید که تحقق نیافت، امروز نیز روز شهدا بود اما در این مورد صحبتی نکردید.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: تا کی در این مملکت و مجلس شهدا مظلوم واقع می‌شوند، چرا شما به عنوان رئیس مجلس در مورد آنها صحبت نکردید.

دکتر علی لاریجانی در پاسخ به بیگدلی یادآور شد: روز گذشته ما در مورد شهدا به طور مفصل سخنرانی کردیم.

اعضای فراکسیون امید از پاکدستان هستند

بیگدلی در ادامه با استناد به اصل 79 قانون اساسی گفت: به فراکسیون امید اتهام زدند و این در حالی است که اعضای هر 3 فراکسیون سیاسی مجلس از پاکدست‌ترین افراد مجلس هستند بنابراین دلیلی وجود ندارد که به هر کدام از فراکسیون‌ها اتهامی زده شود کما اینکه همین مسائل در سال 88 مملکت را به حاشیه کشاند بنابراین با اتهام زنی به یکدیگر نمی‌توانیم به مردم خدمت کنیم.

وی تأکید کرد: اعضای فراکسیون امید از ایثارگران، خانواده شهدا و جانبازان هستند بنابراین نباید به آنها اتهام زده شود.

نماینده مردم خدابنده در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: چرا بند 3 ماده 124 آیین‌نامه داخلی رعایت نمی‌شود کما اینکه امروز مسائلی در رابطه با مفاسد وزارتخانه‌ها مطرح شد که از جمله محورهای استیضاح نبود بنابراین لازم است که همه نمایندگان آیین‌نامه را اجرا کنند.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی خطاب به مردم از آنها به دلیل دنبال کردن اخبار امروز صحن مجلس شورای اسلامی تشکر کرد و افزود: از همین جا اعلام می‌کنم همه فراکسیون‌های مجلس به ویژه امید متشکل از پاکدست‌ترین افراد هستند که به هیچ وجه وارد لابی‌ و بازی‌های سیاسی نشده و نخواهند شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر