شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد:

مجمع تشخیص مصلحت در مورد استرداد اراضی دولتی نظر نهایی را اعلام می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تایید مصوبات مجلس در بودجه سال 97 از سوی شورای نگهبان گفت: یک مورد مربوط به استرداد اراضی دولتی که توسط مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده بود باقی مانده که مجمع باید در مورد آن تصمیم بگیرد.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 19:27
مجمع تشخیص مصلحت در مورد استرداد اراضی دولتی نظر نهایی را اعلام می کند سخنگوی کمیسیون تلفیق بودجه مجلس شورای اسلامی با اشاره به تایید مصوبات مجلس در بودجه سال 97 از سوی شورای نگهبان گفت: یک مورد مربوط به استرداد اراضی دولتی که توسط مجلس به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شده بود باقی مانده که مجمع باید در مورد آن تصمیم بگیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104508219097.jpg مجمع,تشخیص,مصلحت,در,مورد,استرداد,اراضی,دولتی,نظر,نهایی,را,اعلام,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اصغر یوسف نژاد افزود: شورای نگهبان مصوبات مجلس در لایحه بودجه سال 97 را تایید کرده است.

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: شورای نگهبان پیش از این به یک الحاقی به تبصره 11 در مورد استرداد اراضی دولتی ایراد گرفته بود که ما آن را در جلسه یکشنبه این هفته مجلس بررسی کردیم و مجلس در نظر قبلی خود اصرار کرد، از این رو این موضوع به مجمع تشخیص مصلحت نظام ارجاع شد.

یوسف نژاد بیان کرد: هر آنچه مجمع تشخیص مصلحت نظام اعلام کند تعیین کننده خواهد بود.

سخنگوی کمیسیون تلفیق عنوان کرد: سایر مصوبات بودجه از سوی شورای نگهبان تایید شده و ما مصوبه برگشتی از شورای نگهبان در مورد بودجه سال 97 کل کشور نداریم.

به گزارش ایرنا، نمایندگان مجلس شورای اسلامی در جلسه یکشنبه خود تصمیم گیری در مورد زمین های تغییر کاربری شده دولتی را به مجمع تشخیص مصلحت نظام واگذار کردند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار