هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

مصدومیت 38 نفر در حوادث چهارشنبه سوری در تهران

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که تاکنون ۳۸ نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری تهران مجروح شده‌اند.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 19:27
مصدومیت 38 نفر در حوادث چهارشنبه سوری در تهران نماینده سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که تاکنون ۳۸ نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری تهران مجروح شده‌اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201803103006634752.jpg مصدومیت,38,نفر,در,حوادث,چهارشنبه,سوری,در,تهران Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، نماینده سازمان اورژانس کشور اعلام کرد که تاکنون ۳۸ نفر در حوادث چهارشنبه‌سوری تهران مجروح شده‌اند.

سید مصطفی موسوی مستقر در ستاد فرماندهی تهران بزرگ گفت: برابر آخرین آمارهای ما ۳۸ نفر در حوادث تهران مصدوم شدند که یک نفر زن و مابقی مرد هستند.

موسوی اضافه کرد: مصدومان که بیش از نیمی از آنان به شکل سرپایی درمان شدند عمدتا از ناحیه دست و صورت دچار آسیب‌دیدگی شدند.

وی اضافه کرد: این افراد به بیمارستان‌های مطهری، رسول اکرم، امام خمینی و لقمان منتقل شدند.

همچنین سخنگوی سازمان اورژانس کشور  اعلام کرد: ٥٠ درصد مصدومین دچار سوختگی و نیمی هم دچار قطع عضو بریدگی، شکستگی و اسیب به چشم و دست شده اند. طی امروز دو نفر دچار قطع عضو شده اند که یکی جوانی ٣٥ ساله و دیگری نوجوانی ١٢ ساله است، هر دو از ناحیه دست قطع عضو شده اند. در میان مصدومان، کم سن ترین مصدوم ٩ ساله و بیشترین، ٣٠ سال دارد.

به گزارش ایسنا، سازمان اورژانس کشور  با اصلاح خبر خود درباره امار فوتی های چهارشنبه‌سوری ، شمار فوتی را 2 نفر در تهران و زنجان اعلام کرد.این در حالیست که پیش از این سه نفر اعلام کرده بود./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000