شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
پیام رحمانی فضلی به مناسبت روز شهید؛

امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رحمانی فضلی گفت: امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 20:10
امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است رحمانی فضلی گفت: امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگر تشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است. http://cdn.icana.ir/d/019/113948.jpg امروز,جامعه,بشری,بیش,از,هر,زمان,دیگر,تشنه,معارف,مکتب,سرخ,شهیدان,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی وزارت کشور، عبدالرضا رحمانی فضلی وزیر کشور با صدور پیامی به مناسبت 22  اسفند روز شهید، مقام شهدا را گرامی داشت.

به گزارش فارس، متن این پیام به شرح ریل است:

بسم رب الشهداء و الصدیقین

سلام و درود خدا بر شهیدان راه حق، راه آزادی و عدالت. شهیدانی که با نثار تمام هستی خویش در رگ های خشکیده انسانیت ، جامعه بشری را جانی تازه بخشیدند . شهیدانی که نهال انقلاب اسلامی ایران را بارور کرده و هشت سال جنگ تحمیلی نابرابر را با پیروزی پشت سر گذراندند و میدان مقاومت را در سراسر جهان احیاء کردند.

در آستانه 22 اسفند « روز شهید » ضمن ارج نهادن به مقام والای شهیدان همیشه جاوید ، اذعان می داریم امروز جامعه بشری بیش از هر زمان دیگرتشنه معارف مکتب سرخ شهیدان است.

مکتب سراسر رویش، نوید بخش رهایی انسان از قید ظلم و استعمار، به ارمغان آورنده عدالت و آزادی و جریان بخش مهربانی و تعالی فرهنگ و تمدن!

ایثار اجتماعی که از چنین مکتبی نشات می گیرد یکی از نیازهای مهم جامعه بشری است که با حضور در لایه های مختلف اجتماعی بسترهای نهادینه شدن فرهنگ فداکاری، گذشت، ترجیح منافع دیگران برخود، دگر دوستی و دگر خواهی را فراهم نماید و مسیر عزت و سرافرازی ایران اسلامی را در تمامی  عرصه های سیاسی، اقتصادی، اجتماعی، علمی و فرهنگی همانند عرصه های مقاومت فراهم کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار