هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
از سوی رئیس روحانی صورت گرفت؛

ارسال لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد به مجلس

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس‌‌جمهور لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ارتقا سلامت نظام اداری و مقابله با فساد را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد.
سه‌شنبه 22 اسفند 1396 ساعت 20:35
ارسال لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد به مجلس رییس‌‌جمهور لایحه تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ارتقا سلامت نظام اداری و مقابله با فساد را برای طی تشریفات قانونی به مجلس شورای اسلامی تقدیم کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201704107964016071.jpg ارسال,لایحه,تمدید,مهلت,اجرای,آزمایشی,قانون,ارتقاء,سلامت,نظام,اداری,و,مقابله,با,فساد,به,مجلس Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، در نامه حجت‌الاسلام والمسلمین حسن روحانی به علی لاریجانی آمده است: لایحه «تمدید مهلت اجرای آزمایشی قانون ارتقاء سلامت نظام اداری ومقابله با فساد» که به پیشنهاد سازمان برنامه و بودجه کشور در جلسه ۳ اسفند ۱۳۹۶ هیأت وزیران به تصویب رسیده است برای طی تشریفات قانونی تقدیم می‌شود. 

در مقدمه توجیهی این لایحه آمده است نظر به اینکه مدت اجرای آزمایشی قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد -مصوب ۱۳۹۰ - به پایان می‌‌رسد و به منظور جلوگیری از بروز خلاء قانونی این لایحه تقدیم می‌‌شود.

به گزارش ایلنا، در ماده واحده این لایحه هم آمده است: مدت اجرای آزمایشی قانون ارتقاء سلامت نظام اداری و مقابله با فساد مصوب ۱۳۹۰ تا پایان سال ۱۳۹۸ تمدید می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار