هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ظریف در گفتگو با شبکه جیو نیوز پاکستان؛

آمریکا در صورت نقض برجام، منزوی می شود

سرویس دیگر رسانه‌ها
وزیر امور خارجه کشورمان گفت: برجام سند شورای امنیت است و لذا اگر آمریکا آن را نقض کند چیزی را نقض کرده که خودش پیشنهاد داده است.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 00:01
آمریکا در صورت نقض برجام، منزوی می شود وزیر امور خارجه کشورمان گفت: برجام سند شورای امنیت است و لذا اگر آمریکا آن را نقض کند چیزی را نقض کرده که خودش پیشنهاد داده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201601109320905271.jpg آمریکا,در,صورت,نقض,برجام،,منزوی,می,شود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، وزیر امور خارجه کشورمان بار دیگر تاکید کرد اگر رئیس جمهور آمریکا از برنامه جامع اقدام مشترک (برجام) خارج شود، این کشور در جامعه بین المللی بیش از پیش منزوی خواهد شد. 

محمد جواد ظریف در گفتگو با شبکه تلویزیونی جیو نیوز پاکستان با اشاره به چند جانبه بودن توافق هسته‌ای ایران گفت: «سندی که تنها در دوره زمانی رئیس جمهوری دارای اعتبار باشد که آن سند را امضا کرده است آنگاه فکر نمی‌کنم هیچ کس علاقه مند باشد با آمریکا توافق امضا کند زیرا آن توافق پس از ۴ تا ۸ سال نقض خواهد شد.»

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، ظریف گفت: «برای آمریکا اهمیت دارد که این را درک کند و من باور دارم آنچه که سبب شد رئیس جمهور ترامپ توافق هسته‌ای را آنگونه که پیش از رسیدن به مقام ریاست جمهوری وعده داده بود پاره نکند، این حقیقت است که اگر چنین کنند در دنیا منزوی خواهند شد، زیرا برجام توافقی چندجانبه است که شورای امنیت هم آن را تایید و بر آن تاکید دارد. برجام سند شورای امنیت است و لذا اگر آمریکا آن را نقض کند چیزی را نقض کرده که خودش پیشنهاد داده است.»/

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000