هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مؤیدی خبر داد:

بهره گیری از منابع اطلاعاتی در مبارزه با قاچاق

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر استفاده از قابلیت همه دستگاه ها برای برداشتن گام جدید، مؤثر و پر شتاب در زمینه مقابله با قاچاق خبر داد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 04:00
بهره گیری از منابع اطلاعاتی در مبارزه با قاچاق رییس جدید ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز بر استفاده از قابلیت همه دستگاه ها برای برداشتن گام جدید، مؤثر و پر شتاب در زمینه مقابله با قاچاق خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/93952.jpg بهره,گیری,از,منابع,اطلاعاتی,در,مبارزه,با,قاچاق Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی مؤیدی ضمن تشکر از حُسن اعتماد رییس جمهور در انتصاب وی گفت: این ستاد به عنوان ستادی تخصصی که نقش هماهنگ کننده دستگاه های مسؤول در زمینه برنامه ریزی، تصمیم گیری و مبارزه با قاچاق کالا و ارز را دارد در راستای تحقق سیاست های اقتصاد مقاومتی حرکت می کند.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز  با اشاره به طراحی برنامه هایی کوتاه مدت و فوری برای جبران وقفه ایجاد شده در کار ستاد افزود: برنامه های بلند مدت گذشته نیز در دستور کار خواهد بود و در صورت نیاز اصلاح می شود تا با برنامه و به صورت هدفمند با این پدیده پیچیده و سازمان یافته مقابله شود.

وی درخصوص زمان تشکیل نخستین جلسه ستاد در دوره جدید گفت: بعید بنظر می رسد زمان کافی تا پایان سال وجود داشته باشد اما با فعال کردن کمیته ها در روزهای آینده موضوعات با اولویت تهیه می شود تا در نخستین جلسه در ابتدای سال آینده با حضور دستگاه های مسؤول تصمیم گیری و اقدام شود.

رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز ادامه داد: در طول  35 سال خدمت خود با زوایای مختلف قاچاق آشنایی دارم و با استفاده از قابلیت همه دستگاه ها گام جدید و مؤثر و پر شتابی در زمینه مبارزه برخواهیم داشت.

وی با اشاه به اینکه موضوع قاچاق از مبادی رسمی بیشتر مد نظر خواهد بود تأکید کرد:گمرک و دستگاه های نظارتی اقدامات خوبی را انجام داده اند اما باید به روز باشد و بنا داریم از منابع اطلاعاتی و ظرفیت سیستم های کنترل کننده همچون ناجا و وزارت اطلاعات بیشتر استفاده کنیم.

به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، علی مؤیدی ادامه روند مقابله با قاچاق ارز را از دیگر اولویت های ستاد برشمرد و گفت: به علت پیچیدگی های فنی مباحث اقتصادی با رعایت همه جوانب نسبت به برخورد با قاچاق ارز اقدام خواهد شد.رییس ستاد مبارزه با قاچاق کالا و ارز خاطر نشان کرد: اقدامات پیشگیرانه را در اولویت قرار خواهیم داد تا میل به قاچاق را کاهش دهیم و از مرز به عنوان خط مقدم مبارزه با قاچاق وارد عمل خواهیم شد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000