هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجتی در نشست فراکسیون مستقلین ولایی:

هیچ گاه برای تصدی پست رایزنی نکردم/ تمام توانم را برای انجام وظیفه به کار گرفته‌ام

سرویس سیاسی
وزیر جهادکشاوری گفت: هیچگاه از ابتدای انقلاب تاکنون برای اینکه کسی ابلاغی را به نام من بزند پیگیری نکرده ام.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 09:01
هیچ گاه برای تصدی پست رایزنی نکردم/ تمام توانم را برای انجام وظیفه به کار گرفته‌ام وزیر جهادکشاوری گفت: هیچگاه از ابتدای انقلاب تاکنون برای اینکه کسی ابلاغی را به نام من بزند پیگیری نکرده ام. http://cdn.icana.ir/d/019/201803102796246504.jpg هیچ,گاه,برای,تصدی,پست,رایزنی,نکردم/,تمام,توانم,را,برای,انجام,وظیفه,به,کار,گرفته‌ام Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، محمود حجتی در نشست صبح امروز (چهارشنبه، 23 اسفندماه) فراکسیون مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی ضمن وارد دانستن انتقادهایی که از سوی نمایندگان مطرح شد و تشکر از تعاریفی که از وی داشتند، اظهار داشت: نمایندگان در صف اول جبهه نیازها و مشکلات مردم هستند به خصوص در بخش کشاورزی که نمایندگان مجلس محل رجوع مردم هستند و به همین دلیل انتقادهایی که مطرح می شود را حمل بر مسائل شخصی نمی کنم.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه در معاونین و مسئولان درجه یک وزارتخانه دو بازنشسته داریم، بیان کرد: آقای مهندس کشاورز هرچند که بازنشسته و دارای سن بالایی هستند اما در هفته حداقل دو سفر استانی دارند که با این شرایط نیز اگر به این نتیجه برسیم که کسی می تواند جایگزین وی شود و چنین کارکردی داشته باشد از آن شخص حتما استفاده می کنیم.

وی با بیان اینکه فرد دیگری که بازنشسته است آقای صالحی جانباز 70 درصد ویلچری است که در بخش شیلات فعالیت می کند و امسال بازنشسته شده است، افزود: بسیاری از دستاوردهای وزارتخانه متاثر از تلاش همین افراد است.

حجتی با اشاره به اینکه در طول چند ماه گذشته مسئولان استانی وزارتخانه، معاونین و سازمان ها را تغییر داده ایم و سعی ما بر این بوده که از افراد جوان تر استفاده کنیم، ادامه داد: تجربه و توانمندی افراد را مورد توجه قرار می دهیم و نگران انجام وظایف هستیم و البته لازم به ذکر است که امروز هیچ قرابت شخصی با معاونین خود ندارم.

وزیر جهاد کشاورزی در خصوص انتقادهایی که پیرامون شیوع بیماری آنفولانزا و عدم کنترل آن مطرح شد، اظهار داشت: در این زمینه پیش از مباحث دامپزشکی مباحث فرهنگی بهره برداران دارای اهمیت است زیرا این ویروس در هوای سرد تا 10 کیلومتر جابه جا می شود و باید از نظر فرهنگی زمینه کنترل و مراقبت ها را مهیا کرد.

وی با بیان اینکه در جانمایی و استقرار واحدهای تولیدی مشکل داریم، گفت: طرح جامع استقرار واحدهای تولیدی را تعریف کردیم و آرام آرام استقرار واحدها را از نظر مراقبتی و بهداشتی اصلاح می کنیم.

حجتی با اشاره به اینکه من سعی کرده ام هیچ وقت دنبال هیچ پستی نباشم، بیان کرد: بعضی وقت ها بیان این موضوع از طرف من، حمل بر این می شود که حجتی نمی خواسته وزیر شود و اکنون انگیزه کار کردن ندارد در حالی که این دو صحبت با یکدیگر متفاوت است.

وزیر جهاد کشاورزی ادامه داد: من هیچگاه از ابتدای انقلاب تاکنون برای اینکه کسی ابلاغی را به نام من بزند پیگیری نکرده ام و پیش از پذیرش همین مسئولیت نیز تلاش کردم تا آقای رئیس جمهور برای من ابلاغ نزند و دیدگاه من این بود که به عنوان مشاور وزیر فعالیت کنم اما این صحبت من نباید حمل بر این شود که اکنون وزیر شده ام، روش و منش مشاور را داشته باشم.

وی افزود: وقتی که مسئولیت را بر دوش من گذاشتند تا توان داشتم کم نگذاشتم و وظیفه خودم را انجام داده ام.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه نمی خواهم بگویم ضعفی ندارم، گفت: امیدوارم خدا توفیق دهد تا روز به روز ضعف و ناتوانی را کاهش دهم ولی وقتی که مسئولیت بر دوشم گذارده شد تا توان داشتم مایه گذاشتم و می توانید نحوه تلاشم را از مخالفان و منتقدینم بپرسید./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000