هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
همتی تاکید کرد:

دو شرط برای افزایش تعرفه‌های پزشکی

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: افزایش تعرفه‌های پزشکی و برقراری عدالت بین رشته‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی، دو محور مهم جلساتی بود که چند روز پیش میان کمیسیون بهداشت مجلس با مسئولان وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و.. برگزار شد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 08:40
دو شرط برای افزایش تعرفه‌های پزشکی سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس گفت: افزایش تعرفه‌های پزشکی و برقراری عدالت بین رشته‌های مختلف پزشکی و پیراپزشکی، دو محور مهم جلساتی بود که چند روز پیش میان کمیسیون بهداشت مجلس با مسئولان وزارت بهداشت، سازمان نظام پزشکی و.. برگزار شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201703102326666180.jpg دو,شرط,برای,افزایش,تعرفه‌های,پزشکی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ احمد همتی با اشاره به دو شرط مجلس برای افزایش تعرفه‌های پزشکی افزود: در این جلسه، بحث بر سر تعرفه های پزشکی به این جا ختم شد که هزینه های ناشی از افزایش تعرفه ها نباید بگونه ای باشد که به نظام سلامت و مردم فشار وارد کند و محور دوم نیز در مورد برقراری عدالت بین رشته های مختلف پزشکی و پیراپزشکی بود؛ بطوری که اختلاف میان آن ها نباید چندان زیاد باشد که امیدواریم این توافق عملیاتی شود.

نماینده سمنان، مهدیشهر و سرخه در مجلس در خصوص جداکردن سهم درمان کارگران نیز بیان کرد: این مصوبه در راستای اختلاف نظری بود که میان وزارت بهداشت و سازمان تامین اجتماعی بر نحوه هزینه کرد ۹ بیست و هفتم حق بیمه کارگران وجود داشت و این سوال مطرح بود که آیا حق بیمه کارگران، صرف درمان آن ها می شود یا خیر. سهم درمان پس از تصویب به خزانه دولت می رود و از آنجا مجدد به حساب سازمان تامین اجتماعی برگشت داده می شود تا صرف درمان مشمولان این سازمان شود.

به گزارش سلامت آنلاین،سخنگوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس به برخی انتقادها در خصوص جداکردن سهم درمان کارگران واکنش نشان داد و تصریح کرد: مصوبه جداکردن سهم درمان کارگران، تاییدیه شورای نگهبان را اخذ کرده است. تایید نهایی در رابطه با تفسیر قوانین به عهده این شوراست و شورای نگهبان نیز ایرادی به مصوبه وارد نکرده است. بنابراین طرح چنین مباحثی منتفی است و هیچ توجیه منطقی ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000