هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
علی اکبری:

تصمیم مجلس در جداکردن سهم درمان کارگری جای چانه‌زنی ندارد

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: مصوبه مجلس در خصوص بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ اگر تبدیل به قانون و اجرایی شود، همه موظف هستند به آن احترام بگذارند و تصمیم مجلس در جدا کردن سهم درمان کارگری، جای چانه‌زنی ندارد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 11:48
تصمیم مجلس در جداکردن سهم درمان کارگری جای چانه‌زنی ندارد نماینده مردم شیراز در مجلس گفت: مصوبه مجلس در خصوص بند «ز» تبصره هفت لایحه بودجه ۹۷ اگر تبدیل به قانون و اجرایی شود، همه موظف هستند به آن احترام بگذارند و تصمیم مجلس در جدا کردن سهم درمان کارگری، جای چانه‌زنی ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801102964165934.jpg تصمیم,مجلس,در,جداکردن,سهم,درمان,کارگری,جای,چانه‌زنی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ علی اکبری با اشاره به این که مصوبات مجلس  در راستای مصلحت مردم و امور جاری است، افزود: در مورد موضوع سهم درمان کارگران نیز همین طور بود و نمایندگان مجلس تصمیم گرفتند سهم درمان مشمولان سازمان تامین اجتماعی را جدا کنند تا پولی که می پردازند، در مسیر درمان آنان بکار گرفته شود.

وی ادامه داد: این که برخی با تصمیم مجلس زاویه دارند و نظرات شخصی آن ها برخلاف تصمیم جمعی مجلس است، مهم نیست و قانون هرچه باشد باید به آن احترام گذاشت و لازم است تلاش کنیم تا بشکل بهینه ای اجرا شود.

به گزارش سلامت آنلاین،عضو کمسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس در واکنش به شبهات مطرح شده از سوی برخی افراد در خصوص نحوه هزینه کرد سهم درمان بیمه شدگان تامین اجتماعی در سال ۹۷ تصریح کرد: به هرحال در شبکه های اجتماعی گاهی مطالبی مطرح می شود که غلط یا درست بودن آن مشخص نیست و ایجاد شبهه می کند. این که عده ای کارگران را تحریک می کنند و می گویند پول درمان آنان بجای درمان قرار است در مسیرهای دیگری استفاده شود، باید با ادله کافی مطرح شود. اگر هم ایرادی باشد، مجلس نهایت تلاش خود را خواهد کرد تا اصلاحات لازم را انجام دهد و در عین حال سهم درمان کارگران باید با نظارت دقیق دستگاه های متولی در مسیر درمان آنان استفاده شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000