هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موسوی لارگانی در تذکر شفاهی:

قطع درختان 50 ساله به بهانه ساماندهی زاینده رود/هنوز به باغداران هزینه ای پرداخت نشده است

سرویس صحن
نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ساماندهی زاینده رود درختان 50 ساله قطع می شوند بدون اینکه به باغداران هزینه ای پرداخت شود. مال مردم محترم است و باید این حق به خوبی رعایت شود.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 12:39
قطع درختان 50 ساله به بهانه ساماندهی زاینده رود/هنوز به باغداران هزینه ای پرداخت نشده است نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی گفت: در ساماندهی زاینده رود درختان 50 ساله قطع می شوند بدون اینکه به باغداران هزینه ای پرداخت شود. مال مردم محترم است و باید این حق به خوبی رعایت شود. http://cdn.icana.ir/d/019/120131.jpg قطع,درختان,50,ساله,به,بهانه,ساماندهی,زاینده,رود/هنوز,به,باغداران,هزینه,ای,پرداخت,نشده,است Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، سیدناصر موسوی لارگانی در نشست علنی امروز (چهارشنبه 23 اسفند) مجلس شورای اسلامی در تذکری با بیان اینکه آقای پزشکیان من از شما خواهش می کنم هیات رئیسه فیلم این دو روز مجلس را ببیند، بیان کرد: برخی از نمایندگان در مقابل صندلی وزیر تجمع کردند، این رفتارها و حرکات باعث می شود نماینده ای که می خواهد تصمیم بگیرد و رأی دهد نتواند به درستی تمرکز  کند.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نمایندگان در این صورت نمی توانند نظرات مخالفان و موافقان استیضاح و وزیر مربوطه را به خوبی بشنوند، گفت: بنابراین تصمیم گیری در این صورت به درستی امکان پذیر نیست؛ برقاری نظم و انضباط در مجلس برعهده هیات رئیسه است.

وی ادامه داد: اکنون یکی از نمایندگان اخطار دادند و به دلیل اینکه شما حواستان نبود، پرسیدید اخطار در چه مورد بود؛  نظم و انضباط مجلس را برعهده بگیرید.

موسوی لارگانی در پایان با اشاره به طرح ساماندهی زاینده رود اظهار داشت: در ساماندهی زاینده رود درختان 50 ساله قطع می شوند بدون اینکه به باغداران هزینه ای پرداخت شود؛ مال مردم محترم است و باید این حق به خوبی رعایت شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار