هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
قوامی در تذکر آیین نامه ای:

تمامی مسئولان برای حل مسئله بیکاری دست به دست هم دهند/اگر خطری کشور را تهدید کند همه آسیب خواهیم دید

سرویس صحن
نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تمامی مسئولان کشور برای حل مسئله بیکاری دست به دست هم دهند، تصریح کرد: در صورتی که خطری کشور را تهدید کند از آنجا که ما در یک کشتی نشسته ایم این خطر به همه آسیب خواهند رساند.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 12:35
تمامی مسئولان برای حل مسئله بیکاری دست به دست هم دهند/اگر خطری کشور را تهدید کند همه آسیب خواهیم دید نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی با تاکید بر اینکه تمامی مسئولان کشور برای حل مسئله بیکاری دست به دست هم دهند، تصریح کرد: در صورتی که خطری کشور را تهدید کند از آنجا که ما در یک کشتی نشسته ایم این خطر به همه آسیب خواهند رساند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611101002130735.jpg تمامی,مسئولان,برای,حل,مسئله,بیکاری,دست,به,دست,هم,دهند/اگر,خطری,کشور,را,تهدید,کند,همه,آسیب,خواهیم,دید Icana

به گزارش خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، هادی قوامی در نشست علنی امروز (چهارشنبه، 23 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی با استناد به اصل 44 قانون اساسی در اخطاری و با استناد به ماده 24 آئین نامه داخلی مجلس در تذکری، گفت: مجلس به عنوان تدوین کننده قانون حتما باید بر آن نظارت کند تا اهداف قانونگذار تامین شود اما امروز مهم ترین مسئله کشور بیکاری است لذا همه مسئولان، سران قوا و وزارتخانه ها باید برای حل این مشکل دست به دست هم دهند.

نماینده مردم اسفراین در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: این هم افزایی موجب می شود در شرایط خاص اقتصادی امروز تصمیمات درست و منسجمی بگیریم چرا که اگر خطری کشور را تهدید کند همه ما داخل یک کشتی نشسته ایم و به یک اندازه آسیب خواهیم دید لذا باید به بیکاری جوانان توجه بیشتری کرد.  

وی با بیان اینکه انتظار است هر استانی متناسب با شرایط خود تسهیلات دریافت کند، افزود: مثلا در منطقه ما تعداد عشایر بیشتر است و خراسان شمالی روستایی ترین استان کشور به شمار می آید لذا متقاضیان اشتغال در بحث های کشاورزی و دامداری در این استان بیشتر است بنابراین باید در ارائه تسهیلات به این موضوع توجه شود.

عضو کمیسیون برنامه و بودجه ادامه داد: از آنجا که نمی توان اشتغال دولتی ایجاد کرد باید شرایط را برای تولید مهیا کنیم چرا که در این صورت علاوه بر ایجاد اشتغال جلوی خروج ارز گرفته می شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر