هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظم زاده در تذکر شفاهی مطرح کرد:

لزوم تغییر نگاه جامعه نسبت به اعمال نفوذ در نتیجه استیضاح/سهم ایلام باید از صادرات نفت خام افزایش یابد

سرویس صحن
نماینده مردم ایلام، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس، در دو بعد ملی و منطقه‌ای بر ضرورت تغییر نگاه جامعه نسبت به روند استیضاح و افزایش سهم استان ایلام از صادرت نفت خام تاکید کرد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 12:40
لزوم تغییر نگاه جامعه نسبت به اعمال نفوذ در نتیجه استیضاح/سهم ایلام باید از صادرات نفت خام افزایش یابد نماینده مردم ایلام، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس، در دو بعد ملی و منطقه‌ای بر ضرورت تغییر نگاه جامعه نسبت به روند استیضاح و افزایش سهم استان ایلام از صادرت نفت خام تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201801103437711443.jpg لزوم,تغییر,نگاه,جامعه,نسبت,به,اعمال,نفوذ,در,نتیجه,استیضاح/سهم,ایلام,باید,از,صادرات,نفت,خام,افزایش,یابد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، شادمهر کاظم زاده در نشست علنی امروز (چهارشنبه 23 اسفندماه) مجلس شورای اسلامی در تذکری شفاهی در بعد ملی با تاکید بر ضرورت تغییر نگاه جامعه نسبت به روند استیضاح گفت: ما حق داریم در موافقت یا مخالفت به استیضاح یک وزیر رای دهیم که در پی آن ممکن است آن وزیر رای بیاورد یا نیاورد و این امر در آئین نامه داخلی نیز به وضوح مشخص شده است.

نماینده مردم ایلام، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: متاسفانه هم اکنون این نگاه در جامعه فراگیر شده است که باید هر آنچه مردم تمایل دارند اتفاق بیفتد و اگر نتیجه استیضاح برخلاف تصور آنها صورت بگیرد، یک نفر مقصر می‌شود که البته گاهی این نگاه از حد اشخاص حقیقی فراتر رفته و به افراد حقوقی فعال در مجلس یا هیات دولت نیز می‌رسد که این وضعیت خوبی نیست.

وی یادآورشد: این موضوع در آئین‌نامه داخلی کاملا مشخص شده که اگر وزیری بالای 50 درصد آرای نمایندگان را کسب کند رای اعتماد مجلس را به دست آورده است.

نماینده مردم ایلام، دره شهر، دهلران و بدره در مجلس شورای اسلامی، در بعد منطقه‌ای هم این گونه تذکر داد : از سه درصد نفت خام تعداد 200 بشکه فقط از میدان‌های دهلران برداشت می‌شود و این در حالی است که استان ایلام از این میزان سه درصد نیز محرومیت دارد که باید این روند مورد اصلاح قرار بگیرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر