هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

سخنگوی سپاه ادعای حمید بقایی را رد کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی سپاه گفت:رأی محاکم قضایی براساس مدارک مستند، مستدل، دقیق و قوی صادر می شود و طرح سناریوهای تکراری علیه نهادها و اشخاص در کشور بار جرایم متهمان را کاهش نمی دهد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 13:31
سخنگوی سپاه ادعای حمید بقایی را رد کرد سخنگوی سپاه گفت:رأی محاکم قضایی براساس مدارک مستند، مستدل، دقیق و قوی صادر می شود و طرح سناریوهای تکراری علیه نهادها و اشخاص در کشور بار جرایم متهمان را کاهش نمی دهد. http://cdn.icana.ir/d/019/108355.jpg سخنگوی,سپاه,ادعای,حمید,بقایی,را,رد,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ در پی ادعای واهی مطرح شده توسط یکی از محکومین محاکم قضایی در نامه به یکی از فرماندهان عالیرتبه و محبوب سپاه مبنی بر "رد اتهام وارده درخصوص دخل و تصرف شخصی در وجوه بیت المال" که در سایت خبری حامی وی منتشر شده است، سردار سرتیپ دوم پاسدار رمضان شریف سخنگو و مسئول روابط عمومی کل سپاه طرح این گونه ادعاهای بی اساس را حرکتی نخ نما شده خواند و اظهار کرد: رأی محاکم قضایی براساس مدارک مستند، مستدل، دقیق و قوی صادر می شود و فرافکنی و طرح سناریوهای تکراری علیه نهادها و اشخاص در کشور بار جرایم متهمان را کاهش نمی دهد.

سردار شریف تشویش اذهان و منحرف کردن افکار عمومی از جرایم و تخلفات را راهکاری بی نتیجه و بی ثمر برای طراحان آن توصیف و تصریح کرد: هرچند بروز چنین افعال و رفتاری از این متهم مسبوق به سابقه است،اما هرکس ادعایی دارد می بایست مدارک و مستندات خود را در اختیار مراجع قضایی قرار دهد تا براساس قانون مورد رسیدگی و قضاوت قرار گیرد.

گفتنی است؛ حمید بقایی چند روز قبل در نامه ای خطاب به سردار سلیمانی فرمانده سپاه قدس نوشته بود: صحبت های رئیس اطلاعات سپاه در مورد تحویل مقادیر معتنابهی ارز خارجی جهت اهداء به سران کشورهای افریقائی آنهم بعد از پایان دولت دهم به او توسط سازمان اطلاعات سپاه کذب است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط