هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
روایت اردکانیان از حضور در جلسه مجمع نمایندگان اصفهان و دکترلاریجانی:

اجرای برنامه های کارگروه ملی سازگاری با کم آبی/مشارکت صنایع اصفهان در تامین مالی رسیدگی به کم آبی

سرویس اقتصادی
وزیر نیرو بر لزوم اجرای برنامه های کارگروه ملی سازگاری با کم آبی تاکید کرد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 15:39
اجرای برنامه های کارگروه ملی سازگاری با کم آبی/مشارکت صنایع اصفهان در تامین مالی رسیدگی به کم آبی وزیر نیرو بر لزوم اجرای برنامه های کارگروه ملی سازگاری با کم آبی تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201710104352814440.jpg اجرای,برنامه,های,کارگروه,ملی,سازگاری,با,کم,آبی/مشارکت,صنایع,اصفهان,در,تامین,مالی,رسیدگی,به,کم,آبی Icana

رضا اردکانیان در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حضورش در نشست مشترک اعضای مجمع نمایندگان استان اصفهان با دکتر لاریجانی گفت: در این نشست فعالیت های دولت در ارتباط با برنامه سازگاری با کم آبی در حوزه استان اصفهان تشریح شد و اطلاعات لازم بیان شد.

وزیر نیرو ادامه داد: کارگروه ملی سازگاری با کم آبی که مرکب از وزرای نیرو، جهاد کشاورزی، صنعت، معدن و تجارت و کشور و همچنین رئیس سازمان برنامه و بودجه و رئیس سازمان حفاظت از محیط زیست است فعالیت خود را آغاز کرده است.

بررسی طرح های مربوط به استان اصفهان در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی

اردکانیان تصریح کرد: در کارگروه ملی سازگاری با کم آبی طرح های مربوط به استان اصفهان در 2 الی 3 ماه گذشته مورد بررسی قرار گرفته و مصوب شده است و ناظر بر این موضوع است که مشکلات کمبود آب استان اصفهان به صورت پایدار حل شود.

وزیر نیرو با اظهار امیداواری برای افزایش بارندگی ها در ماه ها و سنوات آینده گفت:در هرصورت باید برای اجرای برنامه سازگاری با کم آبی آماده شویم. صنایع بزرگ آب بر استان اصفهان در موضوع تامین منابع مالی برای اجرا در طرح های مربوط به بخش آب، مشارکت داشته اند و امیدوارم نتایج خوبی این موضوع به همراه داشته باشد.

این عضو کابینه دوازدهم یادآور شد: امیدوارم انجام طرح های مذکور به اشتغال زایی پایدار، تبدیل کشت سنتی به گلخانه ای و استفاده از پس آب تصفیه شده منتهی بشود تا شرایط برای رسیدگی به مضیقه های اقتصادی کشاورزان نیز فراهم شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000