شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
در گفت‌وگو با خانه ملت مطرح شد:

پاسخ وکیلی به حواشی رای نیاوردن استیضاح 3 وزیر/ مجلس مبرا از تهمت‌های مطرح شده است

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس را مبرا از این میدانم که به خاطر امتیاز و زد و بند به استیضاح وزرا رای ندهد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 15:23
پاسخ وکیلی به حواشی رای نیاوردن استیضاح 3 وزیر/ مجلس مبرا از تهمت‌های مطرح شده است عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی گفت: مجلس را مبرا از این میدانم که به خاطر امتیاز و زد و بند به استیضاح وزرا رای ندهد. http://cdn.icana.ir/d/019/201611102252167403.jpg پاسخ,وکیلی,به,حواشی,رای,نیاوردن,استیضاح,3,وزیر/,مجلس,مبرا,از,تهمت‌های,مطرح,شده,است Icana

محمد علی وکیلی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص حواشی که پیرامون 3 استیضاح اخیر ایجاد شده است، اظهار داشت: حواشی که علیه مجلس در مورد امتیازگیری نمایندگان مطرح می‌شود، اصلا درست نیست، زیرا اگر فراکسیون امید به جمع بندی غیر از این می‌رسید و اجازه می‌دادند که ما علیه وزرای استیضاح شده صحبت کنیم، نتیجه دیگری رقم می‌خورد.

عضو فراکسیون امید مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه جمع بندی فراکسیون امید، با رای نمایندگان محقق شده است، بیان کرد: استیضاح آخوندی با 2 اختلاف رای در فراکسیون امید رای نیاورد و استیضاح ربیعی نیز با نیم نفر رای نیاورد.

وی افزود: کافی بود تا فراکسیون‌ها با این رای‌گیری که انجام شده به این جمع بندی نمی‌رسیدند و استیضاح‌ها رای می آورد، در آنصورت قضاوت مردم به گونه‌ای دیگر بود.

وکیلی با بیان اینکه تمیکن به نظر فراکسیون اصول تشکیلات است و برای من نیز هزینه داشته است، ادامه داد: مجلس را مبرا از این میدانم که به خاطر امتیاز و زد و بند به استیضاح وزرا رای ندهد.

عضو هیات رئیسه مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه حواشی که علیه مجلس ایجاد می شود بیخود است، گفت: این موضوعات ساخته و پرداخته اتاق فکرهایی است که نگران دولتی‌ها هستند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار