هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسفیان ملا تشریح کرد:

احزاب باید متناسب با فعالیتشان اعتبار مالی دریافت کنند

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد اگر کمک داخلی نباشد احزاب چطور باید فعال شوند اما در مقابل نیز هر تشکیلاتی که فعالیت سیاسی می کند باید متناسب با میزان فعالیتش کمک دریافت کند.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 15:25
احزاب باید متناسب با فعالیتشان اعتبار مالی دریافت کنند عضو فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی مجلس اعتقاد دارد اگر کمک داخلی نباشد احزاب چطور باید فعال شوند اما در مقابل نیز هر تشکیلاتی که فعالیت سیاسی می کند باید متناسب با میزان فعالیتش کمک دریافت کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611107794791476.jpg احزاب,باید,متناسب,با,فعالیتشان,اعتبار,مالی,دریافت,کنند Icana

عزت‌الله یوسفیان‌ملا در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به انتقاد رئیس خانه احزاب از پرداخت نشدن ردیف بودجه 4 میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی خانه احزاب، گفت: این انتقاد در شرایط فعلی بجا نیست لذا اگر فعال باشند نمایندگان هم پیگیر موضوع می شود.

نماینده مردم آمل و لاریجان در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس اظهارکرد: هر تشکیلاتی که فعالیت سیاسی می کند باید متناسب با میزان فعالیتش کمک دریافت کند. جای سوال وجود دارد که احزاب به غیر از زمان انتخابات، چه فعالیتی می کنند؟ آیا کمک فکری انجام می دهند یا نسبت به مسائل اظهارنظر می کنند؟.

وی ادامه داد: بودجه کشور نیز باید محقق شود تا تخصیص یابد و بر این اساس بسیاری از ردیف های بودجه در بخش های دیگر نیز محقق نشده است.

عضو کمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وقتی اقدامی صورت نمی گیرد، بودجه ای نیز پرداخت نمی شود، افزود: اگر احزاب فعال باشند، کمک کردن به آنها لازم است اما نباید اجازه دهیم زمینه دریافت کمک های خارجی فراهم شود.

عضو فراکسیون نمایندگان مستقلین ولایی مجلس شورای اسلامی در واکنش به برخی انتقادات مبنی بر اینکه تخصیص بودجه برای احزاب سبب وابستگی آنها به دولت می شود، خاطرنشان کرد: اگر کمک داخلی نباشد احزاب چطور باید فعال شوند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

آخرین اخبار