هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاظمی:

دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند

سرویس سیاسی
نایب رئیس کمیسیون شوراها در مجلس گفت: دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند تا نواقص قوانین پراکنده انتخاباتی برطرف شود.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 15:34
دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند نایب رئیس کمیسیون شوراها در مجلس گفت: دولت لایحه جامع نظام انتخابات را پیش از ورود به فضای انتخابات به مجلس ارائه کند تا نواقص قوانین پراکنده انتخاباتی برطرف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201705103121785010.jpg دولت,لایحه,جامع,نظام,انتخابات,را,پیش,از,ورود,به,فضای,انتخابات,به,مجلس,ارائه,کند Icana

سید حمید رضا کاظمی در گفت‌‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص لزوم ارائه لایحه جامع نظام انتخابات، اظهار داشت: انتظار داریم که دولت هر چه سریعتر لایحه جامع نظام انتخابات را بدهد زیرا این موضوع مطالبه‌ای جدی برای جامعه است.

نایب رئیس کمیسیون شوراها و امورداخلی کشور در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: پراکندگی قوانین انتخابات شوراهای اسلامی شهر و رستا، انتخابات مجلس شورای اسلامی و انتخابات ریاست جمهنوری اشکلات و ایرادات دارد.

وی افزود: بنا بر تعاملی که بین مجلس و دولت وجود دارد، انتظار داریم تا این لایحه ارائه شود.

کاظمی ادامه داد: لازم است تا پیش از رسیدن به فضای انتخابات بعدی، لایحه جامع نظام انتخابات به مجلس ارائه شود.

نماینده مردم پلدختر در مجلس شورای اسلامی گفت: در این زمینه، شرایط باید به گونه‌ای باشد که مجلس بتواند در فرصتی مناسب و با فراغ بال به موضوع لایحه جامع نظام انتخابت بپردازد و در مجلس تصویب شود و نواقص قانونی آن رفع شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط