هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی خبر داد:

قطعیت خروج آمریکا از برجام با تیلرسون یا بدون تیلرسون/ ترامپ با برکناری وزیر خارجه خود مسیر خروج را هموارتر ساخت

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: آمریکایی‌ها با تیلرسون یا بدون حضور او در کابیه چند ماه دیگر از برجام خارج خواهند شد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 18:01
قطعیت خروج آمریکا از برجام با تیلرسون یا بدون تیلرسون/ ترامپ با برکناری وزیر خارجه خود مسیر خروج را هموارتر ساخت سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس تاکید کرد: آمریکایی‌ها با تیلرسون یا بدون حضور او در کابیه چند ماه دیگر از برجام خارج خواهند شد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg قطعیت,خروج,آمریکا,از,برجام,با,تیلرسون,یا,بدون,تیلرسون/,ترامپ,با,برکناری,وزیر,خارجه,خود,مسیر,خروج,را,هموارتر,ساخت Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تغییرات دولت ترامپ و برکناری تیلرسون به موجب اختلاف نظر دلتمردان آمریکایی در حوزه برجام، گفت: تیلرسون بر ماندن آمریکایی‌ها در برجام تاکید داشت لذا ترامپ او را برکنار و وزیر خارجه ای را انتخاب کرده است که کاملا ضد برجام است و نظرات یکسانی با رئیس جمهور آمریکا در مورد ایران دارد.

نماینده مردم پیشوا و ورامین در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: به اعتقاد ما، آمریکایی‌ها با تیلرسون یا بدون حضور او در کابیه چند ماه دیگر از برجام خارج خواهند شد، در حقیقت با توجه به شروط اخیر ترامپ در خصوص برجام و عدم پذیرش این شروط از سوی جمهوری اسلامی خروج آمریکا از برجام قطعی است.

وی افزود: به نظر می‌رسد آمریکا چند ماه دیگر از برجام خارج می‌شود، جمهوری اسلامی نیز برجام منهای آمریکا را قبول ندارد زیرا توافق چند جانبه بوده بنابراین به محض خروج آمریکا از برجام، ما نیز فعالیت‌های هسته‌ای خود را آغاز خواهیم کرد.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ترامپ با برکناری تیلرسون تنها مسیر خروج از برجام آمریکا را هموارتر ساخت چون به خوبی می‌داند ایران در برابر شروط اخیر کوتاه نخواهد آمد.

به گزارش خبرگزاری خانه‌ملت؛ دونالد ترامپ رئیس جمهوری آمریکا پس از برکنار کردن رکس تیلرسون از سمت وزیر امور خارجه آمریکا، گفت که با وی بر سر توافق هسته ای ایران (برجام)، اختلاف نظر داشته است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر