هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمودی شاه‌نشین:

ترویج فعالیت احزاب نیاز به کمک دارد/می‌توان بجای تقسیم اعتبار بین احزاب خدمات ارائه کرد

سرویس سیاسی
عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد برای ترویج فعالیت های احزاب باید کمک شود اما نیاز به تخصیص اعتبار نیست، گفت: می توان برای انجام فعالیت احزاب خدمات ارائه کرد تا اینکه اعتبار مستقیم بین احزاب تقسیم شود.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 15:40
ترویج فعالیت احزاب نیاز به کمک دارد/می‌توان بجای تقسیم اعتبار بین احزاب خدمات ارائه کرد عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اعتقاد دارد برای ترویج فعالیت های احزاب باید کمک شود اما نیاز به تخصیص اعتبار نیست، گفت: می توان برای انجام فعالیت احزاب خدمات ارائه کرد تا اینکه اعتبار مستقیم بین احزاب تقسیم شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201801103483977794.jpg ترویج,فعالیت,احزاب,نیاز,به,کمک,دارد/می‌توان,بجای,تقسیم,اعتبار,بین,احزاب,خدمات,ارائه,کرد Icana

محمد محمودی شاه‌نشین درگفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، با اشاره به انتقاد رئیس خانه احزاب از پرداخت نشدن ردیف بودجه 4 میلیارد و ۸۰۰ میلیون تومانی خانه احزاب، گفت: هر بودجه ای که مجلس شورای اسلامی مصوب می کند در قالب لایحه دولت یا پیشنهاد نمایندگان است که در هر صورت باید محقق شود و تخصیص یابد.

نماینده مردم شهریار،قدس و ملارد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس با بیان اینکه میزان تخصیص اعتبارات در بخش های مختلف با توجه به جذب اعتبارات دولت است که سازمان برنامه و بودجه باید در این خصوص پاسخگو باشد، تصریح کرد: اگر دلیلی برای محقق نشدن این اعتبار وجود ندارد، باید به مجلس گزارش داده شود که در گزارش دیوان محاسبات نیز خواهد آمد.

وی اعتقاد دارد برای ترویج فعالیت های سازمان های مردم نهاد، احزاب و غیره باید کمک انجام شود اما حتما نیاز به تخصیص اعتبار و پول نیست.

این نماینده مردم در مجلس دهم در خصوص اینکه ارائه پول مستقیم به احزاب آسیب‌زا است یا خیر،   تصریح کرد: ضرورت ندارد به حزب خاصی اعتبار داده شود؛ خانه احزاب باید در این خصوص عدالت را رعایت کند و دولت مستقیما وارد این عرصه نشود.

عضوکمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس شورای اسلامی ضمن تاکید بر اینکه می توان برای انجام فعالیت احزاب خدمات ارائه کرد تا اینکه اعتبار و پول مستقیم بین احزاب و اعضا تقسیم شود، خاطرنشان کرد: در این بین نیز باید یادآور شد اگر خدمات ارائه شده شرطی نباشد وابستگی نمی آورد اما در غیر این صورت آسیب زا شده و وابستگی احزاب به دولت را رقم می زند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط