هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقیمی:

توسعه کشور با استفاده از تضارب آراء محقق می‌شود/ تهران علی‌رغم استعدادهای فراوان از محروم‌ترین استان‌های کشور است

سرویس دیگر رسانه‌ها
استاندار تهران با تأکید بر بهره مندی از ظرفیت احزاب مختلف و فعالان سیاسی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت کشور مبتنی بر بهره مندی از نظرات گروه‌ها و تضارب افکار مختلف است.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 17:45
توسعه کشور با استفاده از تضارب آراء محقق می‌شود/ تهران علی‌رغم استعدادهای فراوان از محروم‌ترین استان‌های کشور است استاندار تهران با تأکید بر بهره مندی از ظرفیت احزاب مختلف و فعالان سیاسی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت کشور مبتنی بر بهره مندی از نظرات گروه‌ها و تضارب افکار مختلف است. http://cdn.icana.ir/d/019/201602107465925429.jpg توسعه,کشور,با,استفاده,از,تضارب,آراء,محقق,می‌شود/,تهران,علی‌رغم,استعدادهای,فراوان,از,محروم‌ترین,استان‌های,کشور,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری تهران، مجمع مشورتی توسعه استان تهران، امروز(چهارشنبه 23 اسفند) به ریاست محمّدحسین مقیمی استاندار تهران و با حضور شکراله حسن بیگی معاون امور سیاسی و اجتماعی استانداری تهران و جمعی از  اساتید، نخبگان و فعالان سیاسی و اجتماعی عضو مجمع برگزار شد.

در این جلسه گزارشی از وظایف مجمع به خصوص در ابعاد سیاسی و اجتماعی ارائه شد و پیشنهاداتی در زمینه طراحی اطلس اشتغال برای استان تهران، معرفی فرصت های سرمایه گذاری در استان و وضعیت آسیب های اجتماعی در برنامه ریزی های استان برای سال ٩٧ از سوی مجمع مطرح شد.

استاندار تهران در این جلسه با بیان اینکه اسناد بالادستی، سیاست های کلی نظام و برنامه پنج ساله، تکلیف دستگاه‌ها را برای رسیدن به اهداف توسعه مشخص کرده اظهار داشت: استان تهران با وجود داشتن استعدادهای بالقوه فراوان، از محروم ترین استان های کشور است.

وی با تأکید بر بهره مندی از ظرفیت احزاب مختلف و فعالان سیاسی تصریح کرد: توسعه و پیشرفت کشور مبتنی بر بهره مندی از نظرات گروه‌ها و تضارب افکار مختلف است.

استاندار تهران با بیان اینکه نمایندگان مجلس شورای اسلامی نقش مهمی در عملیاتی شدن برنامه های توسعه‌ای استان دارند عنوان کرد: شورای استان نیز شورایی فعال و جدی است که اعضای آن، پتانسیل های خوبی دارند و می‌توانند کارهای بزرگی را در استان محقق کنند.

مقیمی ادامه داد: شورایی متشکل از نمایندگان استان، فرماندار و شوراها تا کنون اقدامات خوبی در استان انجام داده است و ادامه روند تعامل و همکاری دستگاه ها و بخش های مختلف همسو با دولت در استان ضروری است.

گفتنی است،مجمع مشورتی توسعه استان های کشور در دور نخست ریاست جمهوری روحانی به دستور محمدباقر نوبخت، معاون رئیس جمهوری و با محوریت رؤسای ستادهای انتخاباتی رئیس جمهوری شکل گرفت.

 به گزارش فارس، بررسی امکانات بالقوه در استان ها با توجه به سند آمایش سرزمینی در هر استان و در نظر گرفتن شاخص هایی چون امکانات اقتصادی، صنعتی، کشاورزی، گردشگری و تجاری با بهره گیری از توان متخصصین و فرهیختگان هر استان توام با راهکارهای اجرایی مشخص از عمده اهداف ایجاد این مجمع است./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000