هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مقیمی:

افزایش سطح رفاه و زندگی مردم نیازمند ایجاد اشتغال است

سرویس دیگر رسانه‌ها
استاندار تهران گفت: برای افزایش سطح رفاه و زندگی مردم با ایجاد اشتغال کنیم.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 20:52
افزایش سطح رفاه و زندگی مردم نیازمند ایجاد اشتغال است استاندار تهران گفت: برای افزایش سطح رفاه و زندگی مردم با ایجاد اشتغال کنیم. http://cdn.icana.ir/d/019/201512107737548618.jpg افزایش,سطح,رفاه,و,زندگی,مردم,نیازمند,ایجاد,اشتغال,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد حسین مقیمی، با حضور در مراسم افتتاحیه مجموعه ورزشی اسلامشهر طی سخنانی اظهار داشت: امروز می بینیم که جوانان و نوجوانان این روستا ورزشکاران و قهرمانان، دانش آموزان و دانشجویان با شور و شعف مضاعفی به استقبال افتتاح این پروژه آمدند تا از خادمین خود به خاطر خدمات عرضه شده در این منطقه قدردانی به عمل بیاورند.

مقیمی افزود: دولت و مسئولین نظام همگی همه تلاش خود را می کنند تا مردم از شرایط بهتری برای زندگی برخوردار شوند اگرچه با کمبودهایی هم روبرو هستیم و نمی توانیم همه خواسته های مردم را به طور یکباره پاسخگو باشیم اما همه تلاش مسئولین این است که به خواسته های به حق مردم با مشارکت خود مردم پاسخ بدهند. 

وی در ادامه با اشاره به اینکه امروز تکلیف همه مسئولین و مردم این است که برای زندگی بهتر تلاش بیشتری کنیم گفت: لازمه داشتن زندگی بهتر سرلوحه قرار دادن کار و تلاش و کوشش است و لازم است که مسئولین بیشتر به فکر مردم باشند و مردم نیز بیشتر به فکر توسعه و پیشرفت منطقه خود باشند. 

استاندار تهران با بیان این که امروز نیاز است که همگی دست در دست یکدیگر بدهند و کار انجام دهند افزود: باید برای جوانان کار و شغل ایجاد شود و سطح زندگی و درآمدها را بالا ببریم و برای انجام این مهم سرمایه گذاری لازم است که در صدی از این سرمایه گذاری ها بر عهده دولت است و آن را انجام می دهد و درصدی نیز باید به مردم محول شود و دولت باید زمینه فعالیت را فراهم کند تا مردم بتوانند سرمایه های خود را به کار بیاندازند. 

به گزارش مهر، وی در ادامه گفت: از مهم ترین وظایف دولت این است که شرایط مساعد و بهتری را برای مردم فراهم کند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000