هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
طی یادداشتی؛

جهانگیری نسبت به لغو حکم یک محکوم قضایی اظهار امیدواری کرد

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون اول رئیس جمهور طی یادداشتی در صفحه توئیتر خود به محکومیت صادق زیباکلام که به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام از سوی قوه قضائیه به حبس محکوم شده، واکنش نشان داد.
چهارشنبه 23 اسفند 1396 ساعت 22:05
جهانگیری نسبت به لغو حکم یک محکوم قضایی اظهار امیدواری کرد معاون اول رئیس جمهور طی یادداشتی در صفحه توئیتر خود به محکومیت صادق زیباکلام که به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام از سوی قوه قضائیه به حبس محکوم شده، واکنش نشان داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201609101824681012.jpg جهانگیری,نسبت,به,لغو,حکم,یک,محکوم,قضایی,اظهار,امیدواری,کرد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور طی یادداشتی در صفحه توئیتر خود به محکومیت صادق زیباکلام که به جرم فعالیت تبلیغی علیه نظام از سوی قوه قضائیه به حبس محکوم شده، واکنش نشان داد.

به گزارش فارس، در یادداشت جهانگیری آمده است: از خبر محکومیت دکتر صادق زیباکلام استاد منتقد و دلسوز و فعال دانشگاه متأسف شدم.

جامعه نیازمند اظهارنظر و نقد منصفانه نخبگان و دانشگاهیان است. امیدوارم با لغو این حکم در مراحل تجدیدنظر، راه بر این ضرورت و بهره‌مندی از دیدگاه‌های خیرخواهانه ایشان و امثالشان همچنان باز بماند./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000