شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بر اساس اعلام شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی؛

کارمزد جایگاه‌های عرضه سی.‌ان.‌جی افزایش یافت

سرویس دیگر رسانه‌ها
کارمزد جایگاه‌های عرضه سی.‌ان.‌جی (گاز طبیعی فشرده) به ازای هر مترمکعب تا سقف 400 ریال افزایش یافت.
پنج‌شنبه 24 اسفند 1396 ساعت 05:00
کارمزد جایگاه‌های عرضه سی.‌ان.‌جی افزایش یافت کارمزد جایگاه‌های عرضه سی.‌ان.‌جی (گاز طبیعی فشرده) به ازای هر مترمکعب تا سقف 400 ریال افزایش یافت. http://cdn.icana.ir/d/019/56993.jpg کارمزد,جایگاه‌های,عرضه,سی.‌ان.‌جی,افزایش,یافت Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده‌های نفتی ایران، فاطمه کاهی سخنگوی این شرکت  گفت: با پیگیری شرکت ملی پالایش و پخش، شرکت ملی گاز و هماهنگی معاونت برنامه‌ریزی وزارت نفت و با موافقت وزیر نفت، موضوع افزایش کارمزد در کارگروهی متشکل از یک گروه تخصصی بررسی و پس از تایید معاونت ریاست جمهوری، تصویب شد.

وی افزود: قرار است کارمزد قابل پرداخت به جایگاه‌داران و بهره‌برداران جایگاه‌های عرضه سی.‌ان.‌جی غیرخصوصی به ازای هر متر مکعب فروش 220 ریال و به جایگاه‌داران بخش‌خصوصی و جایگاه‌هایی که کارمزد ویژه می‌گیرند افزون بر این مبلغ 180ریال اضافه‌تر پرداخت شود.

وی درباره جایگاه‌داران بخش‌خصوصی گفت: در مسیر توسعه جایگاه‌های سی.‌ان.‌جی در 2سال گذشته تعدادی جایگاه از سوی بخش‌خصوصی سرمایه‌گذاری و ساخته شد که طبق این مصوبه، برای حمایت از ورود بخش‌خصوصی به حوزه جایگاه‌داری، تاکنون 1200 تا 1400ریال کارمزد فروش برای هر متر مکعب فروش در جایگاه‌های عرضه سی.‌ان.‌جی پرداخت شده است و این رقم با مصوبه کنونی تا 1600 تا 1800ریال برای این دسته از جایگاه‌داران خواهد رسید.

سخنگوی شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی افزود: براساس این مصوبه، مبلغ 70 ریال از کارمزد یادشده مربوط به هزینه‌های فرآیند یکسان‌سازی و ارتقای سطح ایمنی جایگاه‌ها تا سطح یک برای همه جایگاه‌ها در نظر گرفته شده که پس از انجام فرآیند یادشده با تایید شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی، قابل پرداخت است.

به گزارش باشگاه خبرنگاران جوان،کاهی اعلام کرد: امیدواریم با افزایش کارمزدها، جایگاه‌ها خدمات بهتری برای رضایتمندی مشتریان ارایه کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار