هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت‌نژاد تاکید کرد:

لغو روادید با دیگر کشورها نویدبخش رونق حوزه گردشگری/ نباید از توسعه سیستم‌های نظارتی و امنیتی غافل شد

سرویس فرهنگی
نماینده مردم رامسر در مجلس با بیان اینکه لغو روادید با دیگر کشورها نویدبخش رونق حوزه گردشگری خواهد بود، این امر را نیازمند کنترل‌های نظارتی و امنیتی نامحسوس دانست.
یکشنبه 5 فروردین 1397 ساعت 14:00
لغو روادید با دیگر کشورها نویدبخش رونق حوزه گردشگری/ نباید از توسعه سیستم‌های نظارتی و امنیتی غافل شد نماینده مردم رامسر در مجلس با بیان اینکه لغو روادید با دیگر کشورها نویدبخش رونق حوزه گردشگری خواهد بود، این امر را نیازمند کنترل‌های نظارتی و امنیتی نامحسوس دانست. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg لغو,روادید,با,دیگر,کشورها,نویدبخش,رونق,حوزه,گردشگری/,نباید,از توسعه,سیستم‌های,نظارتی,و,امنیتی,غافل,شد Icana

شمس‌الله شریعت‌نژاد در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره تاثیر لغو روادید در توسعه صنعت گردشگری کشورمان، گفت: تسهیل در صنعت گردشگری با لغو روادید سیاست مناسبی است که می تواند بسیاری از توریست‌های خارجی  را روانه کشورمان  با این قدمت کهن ، آثار باستانی و موقعیت جغرافیایی بکر کند.

نماینده مردم  تنکابن، رامسر و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: لغو روادید با دیگر کشورها برای افزایش تعاملات در  حوزه بسیار مولد گردشگری، نیازمند یک سلسه تغییر در سیاست خارجی کشور است.

وی تصریح کرد: ما برطبق سیاست‌های جمهوری اسلامی ایران، موضعی در قبال استکبار جهانی ترسیم و اتخاذ کرده‌ایم؛ با این اوصاف بدیهی است که این موضع‌گیری‌ها تهدیداتی برای ما همراه داشته باشد و افرادی به بهانه‌های مختلف از قبیل مباحثی نظیر جاسوسی، خرابکاری و بحث‌های دیگر بخواهند از لغو روادید سوءاستفاده کنند و به کشور وارد شوند؛ بنابراین می‌بایست سیستم‌های امنیتی در این راستا  بیش از گذشته فعال شوند.

شریعت نژاد افزود:گردشگران عمدتا برای مباحث تاریخی، فرهنگی و موقعیت جغرافیایی وارد کشور ما می‌شوند زیرا ایران دارای پیشنه‌ تاریخی بسیار گسترده است و لغو روادید در حوزه گردشگری می‌تواند منجر به تحول در صنعت گردشگری شود؛ با این حال نباید از  توسعه سیستم‌های نظارتی و مباحث امنیتی به طریق نامحسوس در این  راستا غافل شویم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه لغو روادید در حوزه گردشگری نیازمند فعال شدن کنترل‌های نامحسوس است، یادآورشد: توسعه گردشگری با تسهیل در ورود و خروج گردشگر عملیاتی می‌شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000