هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدیان در گفت‌و‌گو با خانه ملت پاسخ داد:

عدم تصویب لایحه خروج زنان ورزشکار از کشور بدون اذن همسر چه تاثیری بر زندگی حرفه‌ای بانوان ورزشکار دارد؟

سرویس فرهنگی
معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان معتقد است زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند قوانین باید از هردو جنس حمایت کند اگر این حمایت صورت نگیرد توسعه به خطر می‌افتد.
پنج‌شنبه 9 فروردین 1397 ساعت 10:27
عدم تصویب لایحه خروج زنان ورزشکار از کشور بدون اذن همسر چه تاثیری بر زندگی حرفه‌ای بانوان ورزشکار دارد؟ معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان معتقد است زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند قوانین باید از هردو جنس حمایت کند اگر این حمایت صورت نگیرد توسعه به خطر می‌افتد. http://cdn.icana.ir/d/019/201704104875226307.jpg عدم,تصویب,لایحه,خروج,زنان,ورزشکار,از,کشور,بدون,اذن,همسر,چه,تاثیری,بر,زندگی,حرفه‌ای,بانوان,ورزشکار,دارد؟ Icana

فریبا محمدیان در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به طرح خروج زنان از کشور بدون اذن همسر در شرایط خاص، گفت: در جلساتی که برای تدوین این لایحه برگزار شد نمایندگانی از وزارت ورزش نیز حضور داشتند و چالش‌هایی که در حوزه ورزش خانم‌ها وجود دارد را مطرح کردند.

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان افزود: علاوه بر وزارت ورزش دستگاه‌های دیگر نیز در حوزه‌های علمی، کارآفرینی، اقتصای و سیاسی چالش‌های موجود را بیان کردند و نتیجه به دست آمده از جمع‌بندی صورت گرفته تصویب قانونی است که با توجه به آن در شرایطی که حضور بانوان فرهیخته در هر یک از عرصه‌های ورزشی، اجتماعی، سیاسی، اقتصادی و فرهنگی در مجامع بین‌المللی به نفع منافع ملی است این خروج مورد حمایت قانونی قرار گیرد.

وی بیان کرد: امیدوارم شرایطی فراهم شود تا بانوان فرهیخته بتوانند منافع ملی بسیاری برای کشور به دست آورند؛ از آنجا که نمایندگان مجلس افرادی فرهیخته هستند و چالش‌های موجود در حوزه بانوان را به درستی درک می‌کنند می‌توان به تصویب این لایحه امیدوار بود.

معاون امور بانوان وزارت ورزش و جوانان در پایان خاطرنشان کرد: زنان و مردان دو بال توسعه کشور هستند قوانین باید از هردو جنس حمایت کند اگر این حمایت صورت نگیرد بدون شک یکی از بال‌ها ضعیف شده و توسعه به خطر می‌افتد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000