هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالقدر:

موضوعات مرتبط با زنان روند مناسب و توسعه‌‌یافته دارد/ اختصاص  بودجه‌ای برای تکمیل جایگاه زنان ورزشگاه آزادی

سرویس فرهنگی
عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه با بیان اینکه ایجاد استادیوم ورزشی بانوان فارغ از تبعیض‌های جنسیتی ایجاد شده است، از اختصاص بودجه‌ای برای تکمیل آن خبر داد.
چهارشنبه 8 فروردین 1397 ساعت 13:01
موضوعات مرتبط با زنان روند مناسب و توسعه‌‌یافته دارد/ اختصاص  بودجه‌ای برای تکمیل جایگاه زنان ورزشگاه آزادی عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه با بیان اینکه ایجاد استادیوم ورزشی بانوان فارغ از تبعیض‌های جنسیتی ایجاد شده است، از اختصاص بودجه‌ای برای تکمیل آن خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201712100208362775.jpg موضوعات,مرتبط,با,زنان,روند,مناسب,و,توسعه‌‌یافته,دارد/,اختصاص ,بودجه‌ای,برای,تکمیل,جایگاه,زنان,ورزشگاه,آزادی Icana

 فاطمه ذوالقدر در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری  خانه ملت درباره وضعیت استادیوم 40هزار نفره آزادی مخصوص بانوان، گفت: احداث و تکمیل جیگاه بانوان ورزشگاه آزادی از سال ١٣٨٥ در دستور کار بوده است و به مانند برخی از پروژه‌ها علی‌رغم کلنگ زنی، تأمین و تدارک زیرساخت‌های آن بنابه دلایلی تاکنون به سرانجام نرسیده و ابترمانده است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: با همت کمیسیون فرهنگی مجلس، بودجه‌ای برای تکمیل جایگاه بانوان استادیوم ورزشی اختصاص یافته است و از آن رو که دولت تدبیر و امید رویکرد عدالت محور و فارغ از تبعیض‌های جنسیتی را برگزیده است، خوشبختانه موضوعات حول محور زنان روند مناسب و توسعه‌‌یافته دارد.

ذوالقدر با بیان اینکه ردیف اصلی سهم حوزه ورزش در بودجه 97 رشد ٢٥ درصدی داشته است، تصریح کرد: با توجه به آنکه روش بودجه‌دهی سال 97 بر مبنای بودجه‌ریزی عملیاتی است، انتظار می‌رود که تخصیص‌های مناسب و عادلانه صورت پذیرد تا سهم مناسبی از  بودجه ورزشی با لحاظ اولویت به موضوع ورزش زنان و زیرساخت‌های ورزشی آن تخصیص یابد تا در این راستا بتوان با تعاملات و پیگیری‌های مستمر با وزارت ورزش و جوانان، استادیوم ورزش بانوان آزادی را افتتاح کرد.

عضو هیئت رییسه کمیسیون فرهنگی مجلس با بیان اینکه ایجاد استادیوم ورزشی بانوان فارغ از تبعیض‌های جنسیتی ایجاد شده است، یادآورشد: بودجه مکفی برای تکمیل ورزشگاه نیمه‌کاره زنان آزادی از سوی کمیسیون فرهنگی و با موافقت کمیسیون تلفیق بودجه مجلس اختصاص یافته است./

پایان پیام

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000