سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد:

ورود سالانه بیش از 10 میلیون مسافر نوروزی به استان مازندران/ اقدامات مهمی برای ارتقای ایمنی راه‌ها انجام شد

سرویس فرهنگی
نماینده مردم ساری در مجلس از ورود سالانه بیش از 10 میلیون مسافر نوروزی به استان مازندران خبر داد و گفت: مهمترین موضوع در نوروز امسال ارتقای ایمنی راه‌های ورودی به استان است.
سه‌شنبه 7 فروردین 1397 ساعت 13:00
ورود سالانه بیش از 10 میلیون مسافر نوروزی به استان مازندران/ اقدامات مهمی برای ارتقای ایمنی راه‌ها انجام شد نماینده مردم ساری در مجلس از ورود سالانه بیش از 10 میلیون مسافر نوروزی به استان مازندران خبر داد و گفت: مهمترین موضوع در نوروز امسال ارتقای ایمنی راه‌های ورودی به استان است. http://cdn.icana.ir/d/019/69181.jpg ورود,سالانه,بیش,از,10,میلیون,مسافر,نوروزی,به,استان,مازندران/,اقدامات,مهمی,برای,ارتقای,ایمنی,راه‌ها,انجام,شد Icana

علی اصغر یوسف نژاد در گفتگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت  با اشاره به تشکیل جلسات ستاد نوروزی در سطح استان مازندران برای استقبال از مسافران در آستانه سال جدید، اظهار کرد: با توجه به اینکه سالانه بیش از 10 میلیون مسافر نوروزی به استان‌ مازندران سفر می‌کنند و پس از خراسان رضوی، مازندران رکوردار بیشترین مسافر نوروزی است تدابیر ویژه‌ای برای استقبال از مسافران نوروزی ضرورت دارد.

نماینده مردم ساری و میاندرود در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اقدامات مهمی در سطح کشور از سوی ستادهای نوروزی به منظور خدمات‌رسانی و رفاه مسافران در حال انجام است، افزود: اقدامات شبانه‌روزی و طاقت فرسای دستگاه‌های متولی از جمله پلیس، راهداری‌، اوژانس، هلال احمر و سایر نهادهای خدمات رسان در ایام نوروز بسیار گسترده است  که جای تقدیر و قدردانی دارد.

وی ادامه داد: یکی از نکاتی که باید در سفرهای نوروزی مسافران باید در نظر داشته باشند، ایمنی سفر و لذت بردن از مسیر است که متأسفانه در این زمینه فرهنگ‌سازی مناسبی صورت نگرفته و مسافران نوروزی فقط به دنبال زود رسیدن به مقصد هستند.

یوسف‌نژاد مسیرهای منتهی به شمال کشور به ویژه محور هراز و چالوس و فیروزکوه را سه محور حادثه خیز و خطرآفرین برشمرد و افزود: البته طی یکی دو سال گذشته اقدامات بسیار مناسبی برای ارتقای ایمنی محورهای مختلف از جمله هراز و چالوس صورت گرفته که انتظار داریم با رعایت مسافران نوروزی امسال شاهد آمار کاهش تصادفات جاده‌ای باشیم.

عضو کمیسیون شوراها و امور داخلی کشور در مجلس اظهار امیدواری کرد با چهاربانده شدن محورهای هراز و ارتقای ایمنی در این محور و سایر محورهای مواصلاتی به استان مازندران، اثرات آن در کاهش آمار تصادفات جاده‌ای نمایان شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000