هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حسنوند:

تزریق روحیه به مردم الگوی ولایت پذیری است

سرویس استان ها
نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمت‌گذاری به ملت نوعی جهاد محسوب می شود، گفت: به طور حتم تزریق روحیه به مردم الگوی ولایت پذیری است.
دوشنبه 28 اسفند 1396 ساعت 19:37
تزریق روحیه به مردم الگوی ولایت پذیری است نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمت‌گذاری به ملت نوعی جهاد محسوب می شود، گفت: به طور حتم تزریق روحیه به مردم الگوی ولایت پذیری است. http://cdn.icana.ir/d/019/201608107138855838.jpg تزریق,روحیه,به,مردم,الگوی,ولایت,پذیری,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، فریدون حسنوند در شورای اداری شهرستان اندیمشک که در روستای سرسیل زردابه بخش الوار گرمسیری برگزار شد، عنوان کرد: در این زمان به برکت انقلاب اسلامی و به واسطه خون مطهر شهدا مسئولین عالی‌رتبه نظام در مناطق محروم حضور یافته و به بررسی مشکلات شهروندان می‌پردازند.

نماینده مردم اندیمشک در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه خدمت‌گذاری به ملت نوعی جهاد محسوب می شود، عنوان کرد: به طور حتم تزریق روحیه به مردم الگوی ولایت پذیری است.

وی گفت: در حال حاضر به منظور توسعه این بخش تلاش های بسیاری صورت گرفته، اما این تلاش ها کافی نیست. این شهرستان در سال جاری پذیرای میلیون ها زائر اربعین و کاروان های راهیان نور است‌.

وی با اشاره به نقش مردم الوار گرمسیری در حماسه های اسلامی و انقلابی، افزود: یکی از مشکلات جدی شهرستان اندیمشک عدم توجه مناسب به زیر ساخت های مخابراتی است‌.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: طرح های عمرانی بسیاری به منظور توسعه بخش صنعتی الوار گرمسیری در نظر گرفته شده، احداث کارخانه پتروشیمی و سیمان از جمله این طرح ها محسوب می شود.

به گزارش مهر، وی با اشاره به‌ لزوم حفظ وحدت برای توسعه شهرستان گفت: با توجه به ظرفیت های گردشگری و فرهنگی موجود در این منطقه باید کمیسیون های تخصصی با حضور مسئولان ملی و استانی تشکیل شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000