اربعین حسینی
1397/01/12 02:00:00
سرویس دیگر رسانه‌ها_
حسینی:

تهدید مداوم به فیلتر تلگرام، پیامدی جز اختلال در اطلاع‌رسانی،‌ تعطیلی کسب و کارهای تلگرامی و نارضایتی عمومی ندارد

نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران تاکید کرد: تهدید مداوم به فیلتر تلگرام، حتی برای اعمال فشار بر این پیام‌رسان، پیامدی جز اختلال در اطلاع‌رسانی،‌ تعطیلی کسب و کارهای تلگرامی و نارضایتی عمومی ندارد.
تهدید مداوم به فیلتر تلگرام، پیامدی جز اختلال در اطلاع‌رسانی،‌ تعطیلی کسب و کارهای تلگرامی و نارضایتی عمومی ندارد نماینده اصلاح‌طلب مردم تهران تاکید کرد: تهدید مداوم به فیلتر تلگرام، حتی برای اعمال فشار بر این پیام‌رسان، پیامدی جز اختلال در اطلاع‌رسانی،‌ تعطیلی کسب و کارهای تلگرامی و نارضایتی عمومی ندارد. https://cdn.icana.ir/d/019/201803108834015916.jpg تهدید,مداوم,به,فیلتر,تلگرام،,پیامدی,جز,اختلال,در,اطلاع‌رسانی،‌,تعطیلی,کسب,و,کارهای,تلگرامی,و,نارضایتی,عمومی,ندارد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سیده فاطمه حسینی در واکنش به ادعای فیلترینگ تلگرام در توییتر خود نوشت: تهدید مداوم به فیلتر تلگرام، حتی برای اعمال فشار بر این پیام‌رسان، پیامدی جز اختلال در اطلاع‌رسانی،‌ تعطیلی کسب و کارهای تلگرامی و نارضایتی عمومی ندارد. 

به گزارش ایلنا، نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی، افزود: وزارت ارتباطات باید در سیاست‌های سلبی خود بازنگری و رویه‌ای واحد و موثر درباره شبکه‌های اجتماعی اتخاذ کند.

۱۲

پایان پیام

 

 

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet