هفته دفاع مقدس
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حجتی در گفت‌وگو با خانه ملت:

شورای اقتصاد مسئول تاخیر اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی / اصرار وزارت جهاد بر قیمت‌های پیشنهادی خود

سرویس اقتصادی
وزیر جهاد کشاورزی، گفت: علت تاخیر در قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی را باید از دبیرخانه شورای اقتصاد و خود شورای اقتصاد پرسید، این شورا با نظرات ما هم نظری نداشته و این تاخیر صورت گرفته است.
چهارشنبه 22 فروردین 1397 ساعت 11:49
شورای اقتصاد مسئول تاخیر اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی / اصرار وزارت جهاد بر قیمت‌های پیشنهادی خود وزیر جهاد کشاورزی، گفت: علت تاخیر در قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی را باید از دبیرخانه شورای اقتصاد و خود شورای اقتصاد پرسید، این شورا با نظرات ما هم نظری نداشته و این تاخیر صورت گرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/112868.jpg شورای,اقتصاد,مسئول,تاخیر,اعلام,قیمت,خرید,تضمینی,محصولات,کشاورزی,/,اصرار,وزارت,جهاد,بر,قیمت‌های,پیشنهادی,خود Icana

محمود حجتی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تاخیر در اعلام قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی، اظهار داشت: شورای اقتصاد باید قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی را تصویب کند، از مردادماه سال گذشته در حال پیگیری این موضوع هستیم و مکاتبات مختلفی را در این زمینه داشته‌ایم.

وزیر جهاد کشاورزی با بیان اینکه هفته گذشته‌ای نامه‌ای را به معاون اول رئیس جمهور نوشته‌ام و آقای جهانگیری موضوع را به رئیس سازمان برنامه و بودجه ابلاغ کردند تا هرچه زودتر این اقدام عملی شود، گفت: بر اساس نرخ گذشته در حال خرید محصولات کشاورزی به‌صورت تضمینی هستیم اما باید قیمت خرید تضمینی بر اساس قانون به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شود.

وی در خصوص اینکه آیا قیمت خرید تضمینی محصولات کشاورزی نسبت به سال گذشته افزایش پیدا می‌کند، اظهار داشت: باید منتظر بمانیم تا چه قیمیتی تصویب می‌‍شود و وزارت جهاد کشاورزی بر اساس مصوبه عمل می‌کند، ما پیشنهاداتی را به شورای اقتصاد داشته‌ایم و بر روی پیشنهادات خود اصرار داریم.

وزیر جهاد کشاورزی در این خصوص که علت تاخیر در اعلام قیمت خرید تضمینی چیست، گفت: بیش از 7 ما از مهلت قانونی اعلام خرید تضمینی محصولات کشاورزی می‌گذرد و باید قبل از شهریور ماه سال گذشته اعلام می‌شد، علت این تاخیر را باید از دبیرخانه شورای اقتصاد و خود شورای اقتصاد پرسید؛ این شورا با نظرات ما هم نظری نداشته و این تاخیر صورت گرفته است اما بالاخره باید این موضوع در شورای اقتصاد تصویب و به وزارت جهاد کشاورزی ابلاغ شود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000