سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مادورو ضمن محکوم‌کردن تجاوز به دمشق؛

حمله موشکی به سوریه اقدامی جنایت‌کارانه بود

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس جمهوری ونزوئلا با محکوم‌کردن تجاوز روز گذشته تروئیکای غربی به دمشق، اعلام کرد: حمله موشکی به سوریه اقدامی جنایت‌کارانه بود.
یکشنبه 26 فروردین 1397 ساعت 20:29
حمله موشکی به سوریه اقدامی جنایت‌کارانه بود رئیس جمهوری ونزوئلا با محکوم‌کردن تجاوز روز گذشته تروئیکای غربی به دمشق، اعلام کرد: حمله موشکی به سوریه اقدامی جنایت‌کارانه بود. http://cdn.icana.ir/d/019/48137.jpg حمله,موشکی,به,سوریه,اقدامی,جنایت‌کارانه,بود Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت به نقل از اسپوتنیک، نیکلاس مادورو رئیس جمهوری ونزوئلا امروز یکشنبه در پیامی تلویزیونی تهاجم روز گذشته سه کشور آمریکا، انگلیس و فرانسه به سوریه را محکوم این اقدام تروئیکای غربی را «اقدامی جنایت‌کارانه» خواند.

در بیانیه صادره از سوی رئیس جمهوری ونزوئلا در این باره آمده است که این «سگ‌های جنگی» که برای ثروت اندوزی خود در ازای کشتار مردم به تسلیحات و جنگ نیاز دارند، مسئول حمله موشکی اخیر هستند.

بیانیه مذکور می افزاید: این حمله با هدف ایجاد هرج و مرج و تروریسم و نابودی مراکز علمی در این کشور به انجام رسید.

گفتنی است بامداد دیروز شنبه ۲۵ فروردین ماه سال جاری، متجاوزان آمریکایی، فرانسوی و انگلیسی بر خلاف قوانین بین المللی و منشور ملل متحد، اهدافی را در سوریه بمباران کردند.

این اقدام به بهانه حمله شیمیایی ادعایی هفته گذشته به شهر «دوما» واقع در غوطه شرقی در نزدیکی دمشق پایتخت کشور سوریه انجام شد.

این درحالیست که وزارت دفاع روسیه چندی پیش هشدار داده بود گروه‌های تروریستی «جیش الاسلام» و ارتش آزاد قصد دارند با استفاده از گاز شیمیایی، به شهر دوما در غوطه شرقی دمشق حمله کنند.

شایان ذکر است، دولت سوریه بر اساس توافق خود با سازمان منع استفاده از تسلیحات شیمیایی در سال ۲۰۱۳، ذخائر اینگونه تسلیحات را تحت نظر بازرسان این سازمان کاملاً نابود کرده بود.

به گزارش مهر، سال گذشته، دونالد ترامپ رئیس جمهور آمریکا با بهانه قرار دادن حمله شیمیایی دولت سوریه به خان شیخون، بیش از ۷۰ موشک به پایگاه هوایی الشعیرات در استان حمص واقع در سوریه شلیک کرد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000