هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ذوالنوری:

مصادیق رجل سیاسی می‌تواند کامل‌تر شود/امکان ارائه پیشنهاد مصادیق از سوی مجلس وجود دارد

سرویس سیاسی
عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد نمایندگان مجلس می توانند به شورای نگهبان کمک کنند و مجموعه کامل تری از مصادیق رجل سیاسی را فراهم کنند.
دوشنبه 27 فروردین 1397 ساعت 10:59
مصادیق رجل سیاسی می‌تواند کامل‌تر شود/امکان ارائه پیشنهاد مصادیق از سوی مجلس وجود دارد عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس اعتقاد دارد نمایندگان مجلس می توانند به شورای نگهبان کمک کنند و مجموعه کامل تری از مصادیق رجل سیاسی را فراهم کنند. http://cdn.icana.ir/d/019/201712101311913922.jpg مصادیق,رجل,سیاسی,می‌تواند,کامل‌تر,شود/امکان,ارائه,پیشنهاد,مصادیق,از,سوی,مجلس,وجود,دارد Icana

مجتبی ذوالنوری در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه‌ملت، در خصوص ارزیابی شروط مشخص شده از سوی شورای نگهبان برای رجل سیاسی، گفت: شورای نگهبان می تواند شروط مربوط به رجل سیاسی را تعیین کند و به نوعی می توان اذعان کرد که حتی باید خیلی زودتر اقدام به این کار می کردند.

نماینده مردم قم در مجلس شورای اسلامی، تصریح کرد: سخنگوی شورای نگهبان اعلام کرد که مجلس شورای اسلامی نیز می تواند در تعیین مصادیق ورود کند و پیشنهاد به این شورا ارائه کند.

وی ادامه داد: به عبارتی نمایندگان مجلس می توانند به شورای نگهبان کمک کنند و بر این اساس مجموعه کامل تری فراهم شود که نیاز به تعامل دارد.

عضو فراکسیون نمایندگان ولایی مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: نسبت به گذشته که شاخصی نبود اقدام خوبی انجام شده اما مصادیق فعلی می تواند می تواند کامل تر هم باشد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط