شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
جلودارزاده پیشنهاد داد:

مسابقات دوستانه تیم ملی فوتبال فرصت مناسبی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به صورت پایلوت

سرویس فرهنگی
عضو فراکسیون زنان مجلس پیشنهاد کرد که مجوز حضور بانوان در مسابقات آمادگی تیم ملی فوتبال در ورزشگاه‌ها صادر شود تا با این حضور آزمایشی دغدغه‌های بی مورد در این خصوص برطرف شود.
سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 11:03
مسابقات دوستانه تیم ملی فوتبال فرصت مناسبی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها به صورت پایلوت عضو فراکسیون زنان مجلس پیشنهاد کرد که مجوز حضور بانوان در مسابقات آمادگی تیم ملی فوتبال در ورزشگاه‌ها صادر شود تا با این حضور آزمایشی دغدغه‌های بی مورد در این خصوص برطرف شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201701107103954761.jpg مسابقات,دوستانه,تیم,ملی,فوتبال,فرصت,مناسبی,برای,حضور,بانوان,در,ورزشگاه‌ها,به,صورت,پایلوت Icana

سهیلا جلودارزاده در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به برگزاری مسابقات دوستانه تیم ملی فوتبال کشورمان با رقبای خارجی خود، عنوان کرد: این مسابقات فرصت بسیار مناسبی برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها  به صورت پایلوت است.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اظهارات مسئولان وزارت ورزش و جوانان و مسئولان نهادهای انتظامی و امنیتی مبنی بر آماده بودن شرایط برای حضور بانوان در ورزشگاه‌ها، گفت: بالاخره این مسئله باید از یکجا شروع شود و مسابقات دوستانه تیم ملی موقعیت مناسبی برای حضور بانوان در استادیوم‌ها است.

وی با بیان اینکه به طور معمول از مسابقات دوستانه استقبال چشمگیری نمی‌شود، اضافه کرد: می‌توان با صدور مجوز حضور بانوان در ورزشگاه‌ها در این مسابقات، این حضور را به صورت آزمایشی مورد امتحان قرار داد ضمن اینکه حضور خانوادگی در ورزشگاه‌ها موجب افزایش استقبال تماشاگران و خالی نماندن استادیوم در دیدارهای دوستانه تیم ملی نیز خواهد شد.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس حضور خانوادگی در استادیوم‌ها را موجب تحکیم نهاد خانواده خواند و افزود: با توجه به اینکه نسل جوان ما علاقه بسیاری  به تماشای مسابقات در ورزشگاه‌ها‌ دارد، حضور منفرد آقایان در ورزشگاه‌ها به تحکیم نهاد خانواده ضربه می‌‎زند.

وی یکی دیگر از مزیت‌های حضور بانوان در ورزشگاه‌ها را سالم سازی فضای ورزشگاه‌ها دانست و اضافه کرد: اینکه حق حضور بانوان در ورزشگاه‌ها سلب شود، نه شرعی بوده و نه قانون در این باره الزامی آورده است.

عضو فراکسیون زنان مجلس تصریح کرد: ایجاد محدودیت‌های بی دلیل موجب بروز انحراف و آسیب‌های گوناگونی در کشور شده است و نباید با ایجاد چنین فضایی در کشور نسبت به این مطالبه عمومی تعلل به خرج داد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000