هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
عزیزی مطرح کرد:

مورد مناسب جزیره کیش برای برگزاری جام جهانی 2022 قطر

سرویس فرهنگی
عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش با اعلام آمادگی فراکسیون متبوعش برای همکاری به منظور استفاده از کیش در میزبانی جام جهانی 2022 قطر، زیرساخت‌های این جزیره را مناسب ارزیابی کرد.
سه‌شنبه 4 اردیبهشت 1397 ساعت 11:31
مورد مناسب جزیره کیش برای برگزاری جام جهانی 2022 قطر عضو هیأت رئیسه فراکسیون ورزش با اعلام آمادگی فراکسیون متبوعش برای همکاری به منظور استفاده از کیش در میزبانی جام جهانی 2022 قطر، زیرساخت‌های این جزیره را مناسب ارزیابی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201702104953921581.jpg مورد,مناسب,جزیره,کیش,برای,برگزاری,جام,جهانی,2022,قطر Icana

محمد عزیزی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت در خصوص امکان برگزاری برخی بازی‌های جام جهانی فوتبال 2022 قطر در کیش و سفر مقامات فیفا جهت بررسی زیرساخت‌های ورزشی این جزیره گفت: این اقدام اگر عملی باشد، مورد تأیید است و می‌تواند برای کشور اعتبار جهانی و ورزشی به ارمغان بیاورد.

نماینده مردم ابهر و خرمدره در مجلس شورای اسلامی ادامه داد: با توجه به اینکه تیم‌های حاضر در جام جهانی 2022 قطر از 32 تیم به 48 تیم افزایش پیدا کرده، کشور قطر ظرفیت لازم برای میزبانی از این تعداد تیم را نخواهد داشت و ایران می‌تواند به عنوان کشور دوست و همسایه قطر کمک کند و جزیره کیش را برای اردوی تیم‌های حاضر در جام جهانی 2022 مهیا کند.

این نماینده مجلس در دوره دهم تصریح کرد: وزارت ورزش باید بطور جد به این مسئله ورود و از تمام ظرفیت‌‌ها و امکانات موجود و  همچنین دیپلماسی ورزشی استفاده کند و فراکسیون ورزش این آمادگی را دارد تا وزارت ورزش را در این امر یاری کند.

عضو هیات رئیسه فراکسیون ورزش در مجلس شورای اسلامی خاطرنشان کرد: جزیره کیش مورد مناسبی برای برگزاری اردو تیم‌های حاضر در جام جهانی 2022 قطر است و باید شرایط مناسب جهت تسهیل این امر فراهم شود و از ظرفیت‌های گردشگری و ورزشی جزیره کیش برای برگزاری این رویداد مهم به نحو احسن بهره برداری کرد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط