هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حمزه:

مسئولان ارشد کشور ایجاد استان جدید را به صلاح نمی‌بینند

سرویس سیاسی
نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس گفت: بحث تقسیم استان کرمان به 2 استان مطرح بوده ولی به دلایلی، گفته می‌شود که مسئولان ارشد کشور صلاح به ایجاد استان جدید در کشور نمی‌بینند.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 18:40
مسئولان ارشد کشور ایجاد استان جدید را به صلاح نمی‌بینند نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس گفت: بحث تقسیم استان کرمان به 2 استان مطرح بوده ولی به دلایلی، گفته می‌شود که مسئولان ارشد کشور صلاح به ایجاد استان جدید در کشور نمی‌بینند. http://cdn.icana.ir/d/019/201803100781764507.jpg مسئولان,ارشد,کشور,ایجاد,استان,جدید,را,به,صلاح,نمی‌بینند Icana

احمد حمزه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در مورد تقسیمات کشوری، اظهار داشت: بحث تقسیم استان کرمان به 2 استان مطرح بوده ولی به دلایلی، گفته می‌شود که مسئولان ارشد کشور صلاح به ایجاد استان جدید در کشور نمی‌بینند و این روند متوقف شده است.

نماینده مردم کهنوج، فاریاب، منوجان، رودبار و قلعه‌گنج در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه نه  تنها کرمان بلکه استان‌های سیستان و بلوچستان و فارس تقاضای تقسیم دارند، ولی ظاهرا این موضوع متوقف است زیرا مسئولان ارشد کشور با ایجاد استان جدید مخالف هستند.

وی افزود: ما به دنبال این هستیم که در حوزه انتخابیه خودم تقسیمات کشوری انجام شود و به دنبال این نیستیم که استان کرمان تقسیم  به دو استان شود.

حمزه با اشاره به اینکه در استان کرمان و جنوب استان شهرستان‌های بزرگی وجود دارند، ادامه داد: طول حوزه انتخابیه من به لحاظ جغرافیایی 600 کیلومتر است که به اندازه وسعت یک استان است، لازم است که این حوزه انتخابیه خُرد شود و تعداد شهرها افزایش یافته تا مدیریت آن تسهیل شود.

عضو کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شورای اسلامی گفت: احتمالا یک نماینده به حوزه انتخابیه کهنوج، رودبار جنوب، قلعه گنج، منوجان و فاریاب اضافه شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000