شهادت حضرت فاطمه معصومه (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
احمدی در تشریح نشست کمیسیون صنایع و معادن:

اعضای کمیته مشترک بررسی لایحه قانون تجارت مشخص شد

سرویس اقتصادی
نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قانون تجارت یعنی قانون تعامل با دنیا و مستقل از مسائل سیاسی است، گفت: این قانون باید با قوانین تجارت در دنیا همخوانی داشته باشد.
یکشنبه 2 اردیبهشت 1397 ساعت 17:10
اعضای کمیته مشترک بررسی لایحه قانون تجارت مشخص شد نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس با بیان اینکه قانون تجارت یعنی قانون تعامل با دنیا و مستقل از مسائل سیاسی است، گفت: این قانون باید با قوانین تجارت در دنیا همخوانی داشته باشد. http://cdn.icana.ir/d/019/43551.jpg اعضای,کمیته,مشترک,بررسی,لایحه,قانون,تجارت,مشخص,شد Icana

فریدون احمدی در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص تشریح نشست امروز( یکشنبه 2 اردیبهشت) کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، اظهار داشت: در نشست امروز کمیسیون جزئیات لایحه قانون تجارت بررسی شد که در نشست صحن علنی مجلس شورای اسلامی کلیات آن تصویب شد بود.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه مقرر شده تا کمیته ویژه‌ای در این خصوص تشکیل شود و از سایر کمیسیون‌ها نیز در آن حضور داشته باشند، گفت: در نشست امروز مباحث و پیشنهادات خوبی مطرح شد که بنده نیز پیشنهاد دادم برای قانون تجارت از کشورهای خارجی که تجربه موفقی دارند مشاوری را  به‌خدمت بگیریم که این پیشنهاد موافق و مخالفانی داشت.

نماینده مردم زنجان و طارم در مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه قانون تجارت یعنی قانون تعامل با دنیا و مستقل از مسائل سیاسی است، ادامه داد: این قانون باید با قوانین تجارت در دنیا همخوانی داشته باشد و باید از تجربه‌های موفق سایر کشورهای دنیا در زمینه تجارت جهانی استفاده کنیم؛ این قانون باید تمامی جوانب را مانند سرمایه‌گذاری، نظام تجارت با بین‌الملل را دل خود داشته باشد.

این نماینده مردم در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه قرار شده از کمیسیون صنایع و معادن دو نفر در جلسات بررسی جزئیات قانون تجارت شرکت داشته باشند، تصریح کرد: با تصمیم نمایندگان عضو کمیسیون آقایان مقدسی و رضیان برای حضور در این کمیته مشترک انتخاب شدند.

نایب رئیس کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی در پایان با تاکید بر اینکه اصل این لایحه در کمیسیون قضایی و حقوقی در حال بررسی است، خاطرنشان کرد: گزارشی از ایرادات و اشکالات رفع شده این قانون در کمیسیون صنایع و معادن ارائه شد، این لایحه نیاز به چکش کاری دارد و از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000